Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zatankował i poszedł zapłacić. Auto stoczyło się na trzypasmową ulicę, wjechała w nie ciężarówka

Nietypowa kolizja miała miejsce dzisiaj rano w Lublinie. Kierujący ciężarówką wjechał w poruszające się bez kierowcy auto. Jak się okazało, pojazd stoczył się ze stacji paliw.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek około godziny 9 na al. Solidarności w Lublinie. Kierujący hyundaiem mężczyzna wjechał na stację paliw aby zatankować. Po wykonaniu tej czynności udał się do budynku, aby uiścić opłatę. W tym czasie niezabezpieczony pojazd zaczął się staczać w kierunku pobliskiej ruchliwej ulicy.

Kierujący mercedesem mężczyzna jadąc al. Solidarności dostrzegł, że wprost przed niego wyjeżdża samochód osobowy. Starał się uniknąć zderzenia zjeżdżając na sąsiedni pas ruchu. Nie udało mu się jednak w pełni ominąć pojazdu i uderzył w hyundaia.

Jakież było jego zdziwienie, kiedy zauważył, że w pojeździe nie ma nikogo. Po chwili pojawił się kierowca auta. Na miejscu interweniowała policja. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

61

62

63

64

14 komentarzy

  1. Jakiś PH, i fszszystko jasne

  2. Jak obaj kierowcy mogli byc trzezwi, skoro w jednym aucie nie bylo kierowcy?

  3. Jak się niema nawyku zostawiania na biegu lub zaciagniętym hamulcu to takie są skutki.Tam są na stacji progi zwalniające a może tak pomyslą żeby były wcześniej????

  4. Po co ta rowerowa ameba zajeżdżała na stację paliw?

  5. Ciekawe jaki ma iloraz inteligencji ???

  6. No i kto dostanie kasę z ubezpieczalni na naprawę auta?

  7. tuman, zabrac prawko

  8. Buhahhaahhahahhahhahahahhahahahahahahaha…..

Z kraju

Polityka i społeczeństwo