Zastali leżącą na dachu w rowie skodę. Kierowca twierdził, że poszedł się napić, gdyż był w szoku (zdjęcia)

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, kierowcy już nie było. Po pewnym czasie wrócił, znajdował się pod wpływem alkoholu. Twierdził, że poszedł na stację paliw się napić, gdyż był w szoku.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 23:30 w Jastkowie koło Lublina. W pobliżu cmentarza dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała policja, a także zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna z Lublina i Moszenek.

W momencie przyjazdu policjantów, kierowcy nigdzie już w pobliżu nie było. Zdołał oddalić się pieszo. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący skodą mężczyzna jechał w kierunku Lublina. Na prostym odcinku stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało do rowu i dachowało.

Po kilkudziesięciu minutach, w trackie prowadzenia czynności, młody mężczyzna wrócił. Znajdował się pod pływem alkoholu. Jak wyjaśniał, poszedł na pobliską stację paliw się napić, gdyż był w szoku. Teraz policjanci ustalają, czy mężczyzna mówi prawdę i spożywał alkohol przed, czy też po zdarzeniu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Paweł – dziękujemy)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. W zasadzie to miał dwa wyjścia, iść na stacje kupić flaszkę i zacząć pić przed kamerami wiec po pierwsze będzie dowód a po drugie tendencja wzrostowa co sugeruje że wcześniej nie był pijany chyba że wydmuchał 3 promile to wtedy nikt nie uwierzy że tyle nałapał w ciągu krótkiego czasu albo oddalić się z miejsca zdarzenia i iść wszędzie byle nie do domu bo tam na pewno pofatygują się panowie z policji. Oczywiście w historie szoku i tak dalej nikt nie uwierzy ale wiara a dowody to dwie odrębne sprawy. Najlepszą instrukcją dla przestępców jest kodeks karny. Jeśli masz zamiar dokonać przestępstwa to powinieneś przygotować się na to co będzie się działo gdyby cię złapali.

  • Najlepiej wozic ze soba butelke wodki, a gdy po pijaku sie narozrabia, to szybko ja pic (ze niby ze stresu). I ma sie bezkarnosc zapewniona.

 2. Być może nic mu nie udowodnią, ale na policji i w sądach takich cwaniaków bardzo nie lubią, więc nawet jeśli go uniewinnią, to wcześniej zostanie nieźle sponiewierany.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia