Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zapowiadali blokadę stacji paliw. Był protest, jakby go nie było (zdjęcia)

W środę w Lublinie miał odbyć się protest na jednej ze stacji paliw w ramach wyrażania sprzeciwu ciągłym podwyżkom cen paliw. Stacja nie została zablokowana, a aktywny udział w proteście wzięło kilka osób. Na miejscu interweniowali policjanci.

69 komentarzy

 1. Smutna prawda leży gdzie indziej. Polskie społeczeństwo niestety to jest żenada. Totalne zero porozumienia się, zebrania się wspólnie i rozpoczęcia wspólnych ogólnokrajowych protestów przeciw wszystkiemu co się obecnie dzieje. Kiedyś ludzie potrafili się jednoczyć w słusznych sprawach. Teraz jest jak jest. Zamiast narzekać, trzeba coś zrobić.

  • Jakie kiedyś? Solidarność? Ta, 10 mln, z czego ponad milion współpracownicy. Podobnie jak 10% księży z lojalką. Jakby się Regan nie dogadał z Ruskimi ponad naszymi głowami, to nadal byśmy mieszkali w PRL. Może powstania? „Rozdziobią nas kruki, wrony…” – polecam lekturę, jak to „z polską szlachtą polski lud” sobie poczynał. Tu nigdy nie było jedności, już Mieszko I część rodaków sprzedawał Arabom w niewolę.

 2. Poczytajcie jak Orlen z Kaczyński was dymaja poczytajcie jaki zysk ma Orlen netto po 3 mies a pózniej wypłaca sobie rekordowe premie za udział w zyskach pozdro dla matolow co myślą ze baryłka droga to cena ropy musi kosztować 8zl lub więcej

  • piotrze ale to PO więcej kradło, przez 5 lat PO, orlen zarobił 2.9 mld zł. przez 3 miesiące pisu zarobił 2.8 mld.
   ale kaczogłowy nie zrozumieją i tak nawet jak im matematyk to policzy, to powiedzą że to wina tuska.

   • matematyk ci policzy i POwie piniedzy nie ma i nie będzie. człowieku odkoduj mózg i myśl.

 3. BRAWO Policja!
  Dali radę spacyfikować protest.
  A dla protestujących mam inną propozycje. Jedziemy na stacje… tankujemy 5 l i idziemy do sklepu.
  A w sklepie możemy spędzić ile chcemy szukając czegoś między olejami, oglądając gazetki zastanawiając się nad hoddogiem i sosami. W ostateczności czytając skład płynu do spryskiwaczy.
  Wyrzucić nie wyrzucą, bo paliwo zatankowane, zmusić do szybszego decydowania nie zmusza bo na jakiej podstawie, a jak przyjedzie MILICJA to przecie panie zatankowałem i chcę jeszcze gazetkę dokupić i może coś jeszcze. Wszystko 100% kulturka.

 4. Protest powinien być rotacyjny i pod BP bo wcale nie ma niższych cen to dlaczego na ich stacjach nie ma protestów? Orlen obniży ceny to skierują skargę do sądu o stosowanie cen dumpingowych i o nieuczciwą konkurencję?

 5. A co z blokadą orange, t-mobile, leroy, obi, decathlon – brak klientów to właściciele u stóp niemieckich przywódców zaczną wywierać nacisk aby przyśpieszyć koniec wojny!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo