Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zamkną Drogę Męczenników Majdanka. Autobusy pojadą objazdem

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu Drogi Męczenników Majdanka na odcinku od ul. Łęczyńskiej do ul. Lotniczej pojawią się spore utrudnienia w ruchu. Autobusy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na objazdy.

W sobotę zostanie zamknięta dla ruchu Droga Męczenników Majdanka, na odcinku od ul. Łęczyńskiej do ul. Lotniczej. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wprowadzi na ten czas objazdy dla komunikacji miejskiej obowiązujące od 22 października od godziny 20:00 do dnia 23 października do godziny 4:00.

linie nr: 7, 14, 55
w obu kierunkach: … – Fabryczna – Wolska – Kunickiego – Dywizjonu 303 – Krańcowa – …

linia nr 16
w obu kierunkach: … – Fabryczna – Łęczyńska – al. Witosa – Krańcowa – Długa – …

linie nr: 23, 153, 156, 158, 950
w obu kierunkach: … – Fabryczna – Łęczyńska – al. Witosa – Krańcowa – D. M. Majdanka – …

linia nr 161
w obu kierunkach: … – Wolska – Łęczyńska – al. Witosa – Krańcowa – D. M. Majdanka – …

linia nr N2
w kierunku: Felin / Świdnik-helikopter:
… – Hutnicza – al. Witosa – Krańcowa – D. M. Majdanka – Grabskiego – …
w kierunku: Gęsia:
Felin – Doświadczalna – al. Witosa – Dekutowskiego – D. M. Majdanka – Krańcowa – al. Witosa – Hutnicza – …

2016-10-21 09:12:09
(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Są w tym mieście jeszcze jakieś ulice, których nie zamnką?

 2. Raclawickie ?
  A swoją drogą to remoncik by się przydał…

 3. światła światła wszędzie trzeba wstawiać światła (sygnalizację świetlną) – nawet tam gdzie jeszcze nie ma skrzyżowania, ale tam gdzie się strzelają notorycznie świateł nie będzie….

 4. Ciekawe jak trolejbusy do zajezdni zjadą. Wątpię żeby wystarczyło obsadzić wszystkie zadania hybrydami.

 5. Powinno się już podziękować gościowi i obciążyć go karą za wywalenie pieniędzy w błoto. Chodzi o kolejne światła któte utrudnią życie mieszkańcom Lublina.

 6. Po huk zamykają , remont znowu czy wiadukt się wali ?

 7. Całe to nowe skrzyżowanie co tam budują to jest tak potrzebne ze już na prawdę nie maja na co kasy wydać , zakorkują tylko jeszcze bardziej ta ulicę i do tego zniszczyli całkiem fajne miejsce. Nasze miasto jakoś ostatnio uwielbia budowy najlepiej tam gdzie można dużo drzew wyciąć.

  • Samozagłada-skutek uboczny cywilizacji .

  • Ludzie dlaczego jesteście tacy marudni, ciągle narzekacie juz na wstępie ! A kiedy widzicie efekt końcowy -jezdzicie po nowej nawierzchni czy nowych ulicach to wpadacie w zachwyt! Do cholery- jakoś i kiedyś to muszą robić ! To nie jest wykonanie obrazka czy szkicu to jest realna praca, która wymaga czasu. Lepiej jeździć po dziurach, błocie, dookoła czy lepiej po równej nawierzchni, szybciej i bezpieczniej ,!

   • Akurat w tym miejscu nawierzchnia była równiutka jak stół. Została rozkopana bez celu bo kładą rury i budują zbędne skrzyżowanie. Jak by nie mogli rur puścić pod chodnikiem i zamknąć tylko jeden pas w stronę Felina, a tak jest zamknięta cała jezdnia. Będą tam 3 sygnalizację świetlne na odcinku 300m. Brawa dla pomysłodawcy. Za taki debilizm powinien wisieć za jaja na ratuszu.

Z kraju