Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zabójstwo w Rakowiskach: Kamil i Zuzanna nie działali sami. Są kolejni zatrzymani w tej sprawie

Kolejne dwie osoby zostały zatrzymane w sprawie brutalnego zabójstwa w Rakowiskach. Pomagały one zacierać ślady oraz zapewniły transport zabójcom.

22 komentarze

 1. W rodzinie, gdzie są zdrowe relacje coś takiego nie powinno się wydarzyć. Zastanawiające, że więcej osób wiedziało o ich planach, a nikt nie próbował ich od tego odwieść. Przeraża zidiocenie, sposób myślenia i kompletne oderwanie od rzeczywistości jak by nie było dorosłych już ludzi. Mistrzowie fejsbuka, tłitera i innych odmóżdżających gó…n.

  • w rodzinie mogły być zdrowe relacje do jej pojawienia się. na fejsbuku ,,ludzie,, klikają lubię to jako polubienie jej strony. na początku wydawało mi się, że się mylę ale wystarczyło jak odświeżyłam stronę a liczby się zmieniły. to raczej nie normalne? zyskała ,,sławę,, więc i przychylnym im ludziom brakuje klepek.
   http://wyborcza.pl/1,87648,17136540,Koniec_nie_naszego_swiata.html .matkę upolowali niemal, ojcu rękę chcieli obciąć.
   Zastanawia mnie jeszcze kim jest jej matka bo ojciec nie żyje a ponoć z dobrego domu też była

 2. a nie mogli po prostu uciec z domu ?

 3. Mogli pewnie że mogli. Szybko by zrozumiał co to być ,samodzielnym, bez niczyjej pomocy.

 4. Ktoś tu napisał, że dziewczyna go fascynuje a ja mam pytanie: dlaczego?. Co jest fascynującego w tępocie umysłowej 18 latka. Dokonali okrutnej zbrodni, zaplanowali, przygotowali się do tego czynu ale czy przez chwilę ktoś z nich pomyślał o konsekwencji. Przecież mord to nie zabawa, ofiary nie wstaną jak w bajce, jak można myśleć,że zamordujemy mamusie i tatusia i będziemy żyć długo i szczęśliwie w naszym domku i ze spadku po ofiarach.
  Jest zbrodnia i jest kara, zamiast raju więzienie i tam nie ma koleżanek, internetu itp. nie ma zabawek ale jest brutalny i okrutny świat, piekłem nie byli rodzice, piekło to więzienie do którego tak fascynująca sobie weszli.
  Prawdopodobieństwo, że poezja przygłupiej pannicy będzie fascynować więźniarki albo porazi ich swoją inteligencją równe jest 0! Z chłopakiem będzie jeszcze gorzej, nawet nie wie do czego są zdolni faceci w celi. I komu się poskarży?
  Kto mu powie synku -jakoś ci mama z tatą pomoże.

  • I słusznie wszystko zauważyłeś , życie to nie bajka , życie to twarda rzeczywistość .Piszesz jak byś miał troszkę doświadczenia z tamtej strony muru?????Straszne sobie życie zgotowali na własne życzenie, bo ktoś od małego źle kształtował ich psychikę, to nie stało się w przeciągu roku , dwu lat wstecz , to było kształtowane od małego , dziś wszyscy wieszają ich za to co zrobili, ale trzeba się zastanowić czy rodzice nie popełnili wcześniej wychowawczych błędów

Z kraju

Sport