Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana trasa S19. Ciężarówka uderzyła w auto drogowców, jedna osoba jest ranna

Po wypadku całkowicie zablokowana jest jedna jezdnia na drodze ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów. Pojazdy kierowane są na objazd „starą” drogą krajową.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 14 na drodze ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów. Na wysokości Niska, a dokładnie w miejscowości Zarzecze, samochód ciężarowy uderzył w auto służby drogowej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, kierowca ciągnika siodłowego z naczepą, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, nie zauważył znacznej wielkości znaku doczepionego do samochodu dostawczego służby drogowej, której pracownicy wykonywali w tym miejscu roboty utrzymaniowe. Po wjechaniu w pojazd jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu. Jezdnia w kierunku Lublina, tuż przed węzłem Zdziary, jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są na „starą” drogę krajową.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. Wielki znak na samochodzie . A gdzie wcześniej wydzielony pas oznaczający prace drogowe ? Dziadostwo jak było tak i jest . Bo się ni chce pachołków rozstawać , a potem zbierać . To teraz ma własne życzenie trzeba lizać rany .

  2. Kumaty matole chyba nie jesteś taki kumaty jeśli wypisujesz takie bzdury …

    • To popraw mnie głąbie co złego napisałem . Jakbyś jeździł choć trochę po Europie to byś widział głąbie mobilny jak się zabezpiecza prace drogowe .

  3. Służba drogowa zablokowała całą jezdnię bo tam nie ma miejsca. Jeden pas bez pobocza tylko same rowy i stare dęby w pasie drogowym. Jak ktoś tam ma awarię to nie da się nawet wyminąć bo nie ma miejsca. Wąsko tam jest i się nie zmieścił bidulka. To nie droga to ścieżka jak w lesie.

  4. Kolejny TIR ochrzcił trase

  5. do 15:45 nikt nie kierował na objazd. Tylko godzinka bezsensownego stania w korku, bo drogówka nie ogarnęła tematu ponad 1,5 godziny

  6. kierowca ogladał film w czasie jazdy był atrakcyjny

  7. Widzę pan kumaty pragnie zabłysnąć a nie ma pojęcia o niczym jeżeli ja jechałem i widziałem tablice z daleka to co robił kierowca tira że ich nie zauważył takie pytanie