Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Ukrainy pędził w obszarze zabudowanym 150 km/h

Ponad 150 km/h pędził w terenie zabudowanych kierowca motocykla, którego zatrzymali do kontroli chełmscy policjanci. Obywatel Ukrainy stracił prawo jazdy, został także ukarany wysokim mandatem, a na jego konto wpłynęły punkty karne.

Wczoraj policjanci z Chełma prowadzący pomiar prędkości w miejscowości Witoldów zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę, który pędził 152 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 102 km/h.

Jak się okazało, jednośladem marki Suzuki kierował 32-letni obywatel Ukrainy. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł, oraz 10 punktami karnymi. Funkcjonariusze zatrzymali mu także prawo jazdy.

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i przypominają, że niestosowanie się do przepisów dotyczących ograniczenia prędkości, przyczynia się bezpośrednio do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

(fot. Policja Chełm)

28 komentarzy

 1. a mozna zabrac prawo jazdy obcokrajowcowi?

 2. A kogo zwykle stać na nowego Jaguara E-Pace (od 350 tys. PLN w górę)? A właśnie takim jeździ parka z UA i nie są to emeryci po 60-tce.

 3. Niedobra o tym pisać!

 4. Dyrdymałkiewicz nijaki

  Obywatel …..* stracił prawo jazdy, został także ukarany wysokim mandatem, a na jego konto wpłynęły punkty karne – tak traktuje się wystraszonego wojną „brata” ???

  * – kropki bo redakcyjna cezura nie dopuszcza komentarza zawierającego oficjalną nazwę kraju zza Buga.

  • A was niedługo nie będą wpuszczać do naszego kraju. Zawinięta stopa bandażem do widzenia 😀

 5. punkty karne w Ukrainie he he h eh eh ee tam nie ma punktów a prawo jazdy nie problem ! Ot sensacja

Z kraju

Polityka i społeczeństwo