Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na trasie Łęczna – Milejów. Siedem osób poszkodowanych

W poniedziałek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 829 doszło do wypadku. Zablokowana jest trasa pomiędzy Łęczną a Milejowem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19 na drodze wojewódzkiej nr 829 w miejscowości Leopoldów, na trasie Łęczna – Milejów.

Ze wstępnych informacji przekazanych przez służby drogowe wynika, że doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu z drogą powiatową prowadzącą w kierunku Krzesimowa. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak nas poinformowano, w zdarzeniu poszkodowanych zostało siedem osób.

Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Skrzyżowanie, gdzie doszło do zdarzenia jest całkowicie zablokowane. Wprowadzono objazdy z drogi wojewódzkiej przez Kajetanówkę w stronę Zalesia i Mełgwi, zaś drugi objazd prowadzi przez Łańcuchów, Ciechanki w kierunku Rossosza i Zofiówki.

(fot. nadesłane – Michał)

5 komentarzy

  1. Wstępnie to widać do czego doszło kwestia dlaczego wsiok z zadkiem w górze wymusił ?

    • Wstępnie to zamknij japke bo nie byłes tam i g wiesz. Wsioku. Pewnie miastofy cisnął ile fabryka dała jak zawsze bo to bezmózgie.

      • mieszkaniec Łęcznej to nie miastowy

      • Jak ślepy i ograniczony dzbanie jesteś to się nie wypowiadaj bo to już wstępnie widać . Po drugie to miał być sarkazm pało netowa to że doszło do kolizji widać gołym okiem i nie trzeba utaleń służb . A po trzecie zrobił to miejscowy wiejski dzban który nie potrafi przejechać najprostszego skrzyżowania więc zawrzyj japkę i idż chlać dalej

  2. Kita ja jechalem w tym samochodzie leze polamany a ty jak wyjeżdżasz 3 metry przed maska to i z 20 km h by nikt nie wychamowal . wolal bym spedzac wolny czas w domu z dzieckiem. A nie w szpitalu. I jak ktos jest slepakiem to niech chodzi piechota .

Wiadomości z info112