690 680 960

Audi staranowało sygnalizację świetlną. Kierowca porzucił auto i uciekł (zdjęcia)

Rozpędzone audi uderzyło w słup sygnalizacji świetlnej, kierowca usiłował odjechać. Uszkodzony pojazd odmówił posłuszeństwa, więc uciekł pieszo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22:30 na rondzie Wincentego Pola w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Choiny, Związkowej, Szeligowskiego i Elsnera samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał ul. Choiny w kierunku centrum. Dojeżdżając do skrzyżowania stracił panowanie nad pojazdem, po czym auto zjechało na prawą stronę, wypadło z jezdni i staranowało słup z zamontowanym sygnalizatorem.

Kierowca usiłował jechać dalej, jednak uszkodzenia pojazdu mu to uniemożliwiły. W końcu porzucił pojazd na ul. Szeligowskiego i uciekł pieszo. Mężczyzna jest obecnie poszukiwany przez policję. Pojazd, którym się poruszał, został zabezpieczony przez funkcjonariuszy.

Po zatrzymaniu odpowie nie tylko za spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia, lecz także poniesie konsekwencje finansowe. Zgodnie bowiem z przepisami stosowanymi przez firmy ubezpieczeniowe, w przypadku oddalenia się, kierowca jest obciążany kosztami naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. lublin112, nadesłane – Paweł)

16 komentarzy

  1. czemu wandale i menele nie są w takich chwilach na miejscu, żeby takiemu zrysować auto i poobrywać lusterka…

  2. jednak kierowcy audi to tchórze. Tylko oni i ci z BMW uciekają z miejsca wypadku.

  3. I znowu niesprawiedliwość, znowu przeżył.

  4. Chętnie przygane to Audi. Mogę?

  5. Ja poszedłem po ciągnik do brata, ja nie uciekłem z miejsca zdarZenia. Nie chcialem płacić za pomoc drogowa.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas