Zablokowana obwodnica Lublina po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych (wideo, zdjęcia) AKTUALIZACJA

Całkowicie zablokowana jest obwodnica Lublina po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 11 na obwodnicy Lublina, na pasie w kierunku Zamościa/Chełma, w rejonie węzła Rudnik. Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – BMW i chevrolet.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Chełma. Kierujący chevroletem mężczyzna nie zachował ostrożności i z impetem wjechał w tył poruszającego się przed nim BMW.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby, w tym jedno dziecko. Przetransportowano ich do szpitali. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy wykonują czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Droga jest częściowo zablokowana.

AKTUALIZACJA 12:00

Na jednym pasie w kierunku Zamościa przywrócono ruch.

 

 

 

(fot. lublin112.pl, nadesłane telefon alarmowy, wideo nadesłane Mariusz)

16 komentarzy

 1. Jak te niedzielne rowerzysty jeżdżą. Droga bezkolizyjna. Warunki atmosferyczne wyśmienite. Natężenie ruchu niezbyt duże.

  • Pasy ruchu po ponad 3 metry, na tym odcinku nawet 3 w każdym kierunku, ale jeżeli się wyprzedza „na gazetę”, albo pogania tego z przodu bo za wolno wyprzedza to tak się to kończy.

  • Jakim trzeba był tłumokiem za kierownicą żeby na takiej trasie doprowadzić do wypadku . No cóż , BMW wyłącza mózg , nazywając to ” stanem umysłu ” – ( jak to skomentował jeden z dziennikarzy prowadzących program motoryzacyjny ) .

   • jak twój mózg już się włączy to doczytaj matołku jeszcze raz kto spowodował kolizje a potem dopiero komentuj

 2. droga była zamknieta przez drogowców z powodu demontazu starych znaków , utworzył sie korek , ktoś się zagapił i nieszczęście gotowe..

 3. Chevrolet wyprzedzał BMW?
  Czy BMW zahamowało, przed Chevroletem?

  • Dokładnie to samo przyszło mi do głowy, że bezmózg z beęłwio w ostatniej chwili postanowił zmienić pas ruchu.

 4. Poruszony obywatel stołecznej wsi

  Ukamienować kierowcę BMW. Cały wypadek to jego wina. Mógł nie kupować BMW i wtedy by go tam wcale nie było, a tak jechał obwodnicą i jego obecność tam spowodowała wypadek. Proszę lokalnych znawców i miejscowe autorytety z dziedziny badania przyczyn wypadków drogowych z powodu posiadania samochodu marki BMW o zakup kilku palet kostki brukowej do rzucania od lokalnych sprzedawców a nie z marketów. W ten sposób rozrusza się rynek sprzedaży materiałów budowlanych. Wspierajmy swoich. Amen

 5. „Ze wstępnych ustaleń wynika, że BMW uderzyło w tył chevroleta – mówi Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.”
  Cytat z Dziennika Wschodniego.

  • Musiałby chyba na wstecznym jechać, aby tego typu przebieg zdarzenia był autentyczny.

  • Jak widać na załączonych zdjęciach w BMW mamy zniszczony przód a w chevrolecie tył. Wniosek nasuwa się sam: obaj kierowcy lecieli obwodnicą na odcięciu na wstecznym. Ja wiedziałem, że do drogówki nie biorą zbyt lotnych umysłów, ale żeby takiego eksperta mieli w swoich szeregach to się nie spodziewałem.

 6. lowe frania

 7. Dzbany wracają do rodzinnych siół ! Będzie jeszcze ciekawiej.

 8. Bmw zatrzymało się przed korkiem, a po chwili Chevrolet uderzył z całą prędkością w tył BMW i wypadł na lewy pas. Gość z Chavroleta tłumaczył po wszystkim że zajmował się telefonem i nie zauważył stojące auta, dobrze że trafił w osobówkę, bo jakby trafił pod naczepe to niebyło by czego zbierać.

 9. stary szybki i wściekły

  Do ST zastanów się co piszesz . Poduszki działają w przypadku wykrycia przeciążenia ujemnego, czyli tzw. nagłego zatrzymania lub kolizji . W przypadku uderzenia w tył pojazdu pojazd uderzony w tył przyśpiesza, a to już nie jest brane pod uwagę .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia