Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW doprowadził do wypadku na krajowej 2. Na widok policjantów zaczął pić alkohol (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Sprawca wypadku był nietrzeźwy, kierowca BMW miał w organizmie 1,2 promila.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 23 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sławacinek Nowy w powiecie bialskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzyły się tam trzy pojazdy.

Mundurowi ustalili wstępnie, że kierujący BMW, 32-letni mieszkaniec gminy Janów Podlaski, najechał na tył lawety jadącego przed nim samochodu marki Mercedes Vito. Drugim pojazdem kierował 32-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W wyniku zdarzenia mercedes dachował zatrzymując się w przydrożnym rowie, a wypięta laweta wyrzucona została do przeciwległego rowu. Następnie BMW zjechało na przeciwny pas ruchu i uderzyło w jadący prawidłowo samochód marki Infinity. Po tym również zjechało do rowu. Infinity kierował 36-letni obywatel Rosji.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierowca mercedesa i infinity byli trzeźwi, zaś kierujący BMW miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Co więcej, 32-latek na widok policjantów wyjął butelkę z alkoholem, który zaczął spożywać. Od mężczyzny pobrana została krew do badań. Pozwoli to na ustalenie ilości alkoholu u kierowcy w momencie zdarzenia.

Do szpitala zespół ratownictwa medycznego przewiózł kierowcę i pasażera z BMW. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Kierowca BMW doprowadził do wypadku na krajowej 2. Na widok policjantów zaczął pić alkohol (zdjęcia)

Kierowca BMW doprowadził do wypadku na krajowej 2. Na widok policjantów zaczął pić alkohol (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

17 komentarzy

 1. Laweciarz pewnie celowo przyhamował. Już ja to wiem. Raz taki lamus chciał moją X6 M50d odcholować z miejsca dla niepełnosprawnych, ale w porę się zjawiłem i jak się spytałem czy ma on jakiś problem, to frajerzyna powiedział, że nie i już sobie jedzie.

  • A tak, pamiętam to zdarzenie. Podjechałem lawetą, bo miałem sygnał, że jakiś wieśniak LUB blokuje miejsce dla niepełnosprawnych. Na miejscu stoi jakiś szrot, co ledwie trzyma się na kołach, a właściciel pada na kolana i błaga mnie ze łzami w oczach, by nie zabierać, bo on to jeszcze będzie spłacać 5 lat, a zbiory owoców teraz marne. No to się zlitowałem.

   • Zapomniałeś dodać, że był mały, gruby, łysy i rudy, piegowaty, kulawy, ślepy, głuchy, garbaty i niemiłosiernie brzydki.

  • Marna prowokacja. Musisz się postarać…

 2. Myślał że dobra papuga wybroni go stawiając tezę że wypił ze stresu po zdarzeniu.

 3. typowy*: kierowca/traktorzysta/rowerzysta/motorniczy tramwaju (niepotrzebne skreślić)

 4. Ojej znowu koniki w BM-ce się spłoszyły i poniosły…

 5. Zadarł z Rosjaninem , zepsuł mu auto , Putin już wie ?

 6. Pijany dzban roku.

 7. Już ktoryś z kolei pijak z BMW doprowadził do wypadku.Czy oni wszyscy to jeżdżą na bani?

  • Wyglada na to ze tę markę szczególnie upodobali sobie ; bezmózgi , pijacy, narkomani dilerzy i wszelkiej masci szemrane ziomale, przestępców tam również bez liku

   • A ty jaką masz markę samochodu ? Może na podstawie twojej marki powiem jaka jest twoja osobowość…..a może nie masz żadnego to oznacza że jesteś nikim… ha ha ha

    • Jak ktoś nie ma auta to wg Ciebie jest nikim?! To w takim razie ty jesteś tępym prymitywnym kłakiem!

  • Nie wszyscy. Pozostała część po narkotykach.

 8. Na widok policjantów zaczął pić alkohol – prawidłowa reakcja. mistrz kierownicy.

Z kraju