Kierowca BMW doprowadził do wypadku na krajowej 2. Na widok policjantów zaczął pić alkohol (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Sprawca wypadku był nietrzeźwy, kierowca BMW miał w organizmie 1,2 promila.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 23 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sławacinek Nowy w powiecie bialskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzyły się tam trzy pojazdy.

Mundurowi ustalili wstępnie, że kierujący BMW, 32-letni mieszkaniec gminy Janów Podlaski, najechał na tył lawety jadącego przed nim samochodu marki Mercedes Vito. Drugim pojazdem kierował 32-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W wyniku zdarzenia mercedes dachował zatrzymując się w przydrożnym rowie, a wypięta laweta wyrzucona została do przeciwległego rowu. Następnie BMW zjechało na przeciwny pas ruchu i uderzyło w jadący prawidłowo samochód marki Infinity. Po tym również zjechało do rowu. Infinity kierował 36-letni obywatel Rosji.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierowca mercedesa i infinity byli trzeźwi, zaś kierujący BMW miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Co więcej, 32-latek na widok policjantów wyjął butelkę z alkoholem, który zaczął spożywać. Od mężczyzny pobrana została krew do badań. Pozwoli to na ustalenie ilości alkoholu u kierowcy w momencie zdarzenia.

Do szpitala zespół ratownictwa medycznego przewiózł kierowcę i pasażera z BMW. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Laweciarz pewnie celowo przyhamował. Już ja to wiem. Raz taki lamus chciał moją X6 M50d odcholować z miejsca dla niepełnosprawnych, ale w porę się zjawiłem i jak się spytałem czy ma on jakiś problem, to frajerzyna powiedział, że nie i już sobie jedzie.

  • A tak, pamiętam to zdarzenie. Podjechałem lawetą, bo miałem sygnał, że jakiś wieśniak LUB blokuje miejsce dla niepełnosprawnych. Na miejscu stoi jakiś szrot, co ledwie trzyma się na kołach, a właściciel pada na kolana i błaga mnie ze łzami w oczach, by nie zabierać, bo on to jeszcze będzie spłacać 5 lat, a zbiory owoców teraz marne. No to się zlitowałem.

   • Zapomniałeś dodać, że był mały, gruby, łysy i rudy, piegowaty, kulawy, ślepy, głuchy, garbaty i niemiłosiernie brzydki.

  • Marna prowokacja. Musisz się postarać…

 2. Myślał że dobra papuga wybroni go stawiając tezę że wypił ze stresu po zdarzeniu.

 3. typowy*: kierowca/traktorzysta/rowerzysta/motorniczy tramwaju (niepotrzebne skreślić)

 4. Ojej znowu koniki w BM-ce się spłoszyły i poniosły…

 5. Zadarł z Rosjaninem , zepsuł mu auto , Putin już wie ?

 6. Pijany dzban roku.

 7. Już ktoryś z kolei pijak z BMW doprowadził do wypadku.Czy oni wszyscy to jeżdżą na bani?

  • Wyglada na to ze tę markę szczególnie upodobali sobie ; bezmózgi , pijacy, narkomani dilerzy i wszelkiej masci szemrane ziomale, przestępców tam również bez liku

   • A ty jaką masz markę samochodu ? Może na podstawie twojej marki powiem jaka jest twoja osobowość…..a może nie masz żadnego to oznacza że jesteś nikim… ha ha ha

    • Jak ktoś nie ma auta to wg Ciebie jest nikim?! To w takim razie ty jesteś tępym prymitywnym kłakiem!

  • Nie wszyscy. Pozostała część po narkotykach.

 8. Na widok policjantów zaczął pić alkohol – prawidłowa reakcja. mistrz kierownicy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska
Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka