Zaatakował ekspedientkę gazem pieprzowym. Ukradł 4 paczki papierosów

W piątek bialski sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 54-latka podejrzanego o dokonanie rozboju na pracownicy jednego ze sklepów w centrum handlowym. Sprawca użył wobec kobiety gazu pieprzowego, a jego łupem padły 4 paczki papierosów.

W miniony wtorek policjanci z Białej Podlaskiej przyjęli zgłoszenie o rozboju w jednym ze sklepów na terenie miasta. Pokrzywdzona relacjonowała, że około godziny 18 do sklepu wszedł nieznajomy mężczyzna, który poprosił o papierosy. Gdy ekspedientka czekała na uregulowanie rachunku sprawca użył wobec niej gazu. Po tym skradł 4 paczki papierosów uciekając w nieznanym kierunku.

Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań sprawcy rozboju. Udało im się ustalić personalia mężczyzny i zatrzymać 54-latka podejrzewanego o dokonanie tego czynu. W trakcie prowadzonych czynności policjanci odzyskali również skradzione przedmioty. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 54-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna odpowiadał będzie w warunkach multirecydywy. 54-latek opuścił zakład karny w sierpniu ubiegłego roku. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Za za popełniony czyn grozi mu kara do 18 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Przecieź on nie jest przystosowany do źycia , to było chyba celowe , by trafić tam gdzie był, tylko tam fajek nikt nie pozwoli sobie ukraść, moźna w karty ugrać , moźna kupić jak się ma kasę , po odpowiedniej cenie.

 2. Utylizować patologie

  Bezmózgi patol ,bo ktoś używający mózgu nie ryzykował by odsiadki za parę paczek fajek ….

 3. Prawnuk Rabina S.

  18 lat : 4 paczki papierosów, to wychodzi 4,5 roku więzienia za 1 paczkę fajek. Nie opłaca się

 4. Nowy ład twardego żydżeja

 5. Podpis elektroniczny

  Oglądał pogodę i wiadomości i stwierdził że lepiej to przeczekać w ZK.

 6. obywatem odbija 😛

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew