Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Z ponad 3 promilami i bez uprawnień. Doprowadził do kolizji na skrzyżowaniu

W niedzielę po południu w miejscowości Krępiec doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Co więcej, mężczyzna wsiadł za kierownicę peugeota nie posiadając uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 13:30 w miejscowości Krępiec w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Mundurowi ustalili, że kierujący pojazdem marki Peugeot 23-letni mieszkaniec Świdnika na skrzyżowaniu ulic Szkolnej ze Spacerową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 48-letniemu mieszkańcowi gminy Wólka, który kierował pojazdem marki Opel.

Jak się okazało, 23-latek był nietrzeźwy, mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Co więcej, kierujący peugeotem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Na szczęście żadnemu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

23-latkowi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Będzie również odpowiadał za wykroczenia – jazdę bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji drogowej.

(fot. Policja Świdnik)

Autor: redakcja

6 komentarzy

  1. Ja wiem czy takie „na szczescie ” ? Nachlany kierowca to potencjalny zabójca wiec ja takim nigdy dobrze nie życzę

  2. dostał strzała w bok i na pewno nic się nie stało i kręgosłup nie oberwał. jasne..

  3. Czy to się go da wyklepać …..żeby go sprzedać jako nie bity bezwypadkowy???????

  4. ładny peżot

  5. Głupi uśmiech na piance piwa

    Nic się nie stało… Zobaczymy ja wytrzeźwieje menda i będzie latał po lekarzach z podkulonym ogonem jaki on bidulek… Oj oj oj tylko dwa piwka było w sobotę panie władzo…

  6. Ten Pug to „Anglik” przypadkiem?
    Bo jakoś średnio widzę tu brak obrażeń, jeśli kierownica była tam gdzie być powinna…

Z kraju