690 680 960

Z kraju: Przeglądała torebkę, wjechała oplem w dom

W czwartek rano w miejscowości Grabów Nowy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał, kierująca otrzymała mandat i punkty karne.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:30 w Grabowie Nowym w powiecie kozienickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pojeździe osobowym, który wjechał w dom.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierująca oplem podczas przeglądania torebki schyliła się i w tym momencie zjechała na pobocze. Nie zdążyła jednak wrócić z powrotem na drogę, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pole z żytem, następnie staranowała ogrodzenie i wjechała autem w budynek mieszkalny.

Na szczęście kierująca nie ucierpiała w zdarzeniu. W chwili kiedy pojazd przebił ścianę domu w mieszkaniu nikogo nie było.

Kobieta była trzeźwa. Kierująca za spowodowaną kolizję otrzymała mandat i punkty karne.

283-42780

2018-06-28 18:29:42
(fot. Policja Kozienice)

25 komentarzy

 1. We wszystkich tych komentarzach NIC DODAĆ I NIC UJĄĆ. Ona jest dowodem na to, że kobieta jest…

 2. Aaron Fleischman

  Czekam na głosy, że trzeba wyburzyć wszystkie domy stojące za blisko drogi, bo stanowią zbyt duże zagrożenie dla kierowców, którzy mają święte prawo być skupieni na wszystkim, tylko nie na prowadzeniu samochodów.

 3. A przynajmniej znalazla to czego szukala w tej torebce?

 4. Zrobiła komuś wjazd na chatę…

 5. Dyrdymałko Eustachy

  Nieprawdą jest!!! Powiadam Wam zaprawdę, jakoby szukała czegoś w torebce – ten pustostan spieszył się wykonywać tzw. inne czynności seksualne, tak bardzo, że skracał sobie drogę przez ścianę sypialni.

 6. Za „zwykłe” wymuszenie, które kończy się kolizją (nikt nie ucierpiał) policja zabiera prawo jazdy, a za coś takiego nie. Śmiech na sali. Polska to kraj paranoi. Mówi się, że Rosja to nie kraj, stan świadomości. Z Polską jest podobnie.

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas