Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z kraju: 3-latka utonęła w przydomowym szambie

W jednej z miejscowości pod Płockiem doszło do tragicznego zdarzenia. W przydomowym szambie utonęła 3-letnia dziewczynka.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie jednej z posesji nieopodal Bulkowa w powiecie płockim. Dziecko będące pod opieką babci, podczas zabawy, wpadło do przydomowego szamba.

3-latkę na powierzchnię wydobył jeden z interweniujących na miejscu strażaków. Zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, niestety pomimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

2018-08-27 20:49:54
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Że tak się to skończyło… Szkoda dziecka…

 2. Nie mogę pojąć, dlaczego ludzie tak często bagatelizują zagrożenia, które mają na własnym podwórku. Szkoda dzieciaka ?

 3. Przykre. Bardzo przykre. Nie mogę sobie nawet wyobrazić co właśnie przechodzą rodzice i to może pomoże babciom zastanowić się nad tą sytuacją. To że wychowaly swoje nie oznacza że są najmądrzejsze i trzeba sie zastanowić nad wszystkim a nie wpierać rodzicom że nic sie nigdy nie stanie.Bo jak widać nigdy nie możemy być pewni.

  • A to prawda akurat teraz plaga pokolenie szalejących babć i dziadków przepisujących sobie chore prawa do dzieci swoich dzieci albo oczekujących przekazania im obowiązków i wyręczania.

 4. cięzko było solidną pokrywę zdrobić ? tylko jakieś prowizorki ,bo „przecież kazdy widzi że tam jest szambo i nic się nie stanie” ….no i się stała tragedia niestety …

 5. Tragedia ?

 6. Biedne dziecko… ale z drugiej.strony czym to szambo byloplac zabezpieczone? Ja sam mam dwojke dzieciakow wiec wlaz do szamba zalozylem tak ciezki ze dziecko nie ma prawa go otworzyc, ba nawet poruszyc!

 7. Nie zrozumiem tego NIGDY. Kiedy te wiejskie, durne, tępe chamy nauczą sie zabezpieczać tak,ie rzeczy. Szamba, maszyny rolnicze, jakieś wykopy, dziury, piwnice a nawet psy. Tak bardzo gardzicie życiem własnych dzieci??!!

 8. Wakacje z babcia morderczynia?

 9. Koniec z przydomowymi szambami – powinny być dostępne tylko i wyłącznie przydomowe oczyszczalnie, których konstrukcja chroni przed takimi wypadkami.