Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Z autobusu komunikacji miejskiej wyciekł olej. Plama ma kilkaset metrów

Ważna informacja dla kierowców. Zachowajcie ostrożność przy pokonywaniu ul. Nadbystrzyckiej, na kilkuset metrach znajduje się tam plama oleju.

W sobotę rano na ul. Nadbystrzyckiej doszło do wycieku oleju z silnika jadącego autobusu. Plama rozciąga się od przystanku przy stadninie koni aż do przystanku w rejonie ul. Kredowej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, trwa oczekiwanie na firmę, która uprzątnie zanieczyszczenie na długości około 500 metrów.

Kierowcy pokonujący ten odcinek powinni zachować szczególną ostrożność, nawierzchnia jest śliska.

2018-07-28 09:49:58
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. całe szczęście już emeryt

  Czy prezydent nie widzi co się dzieje w tej poległej mu firmie ?? A to się kierowcy plączą ręce na kierownicy i uderza w słup, teraz z prawie nowego autobusu wycieka olej. Kręcikółka skarżą się na niskie zarobki, a tym czasem się prezesina chwali na stronie www jakimś dyplomem od p.osółw. A mieszkańcy widzą jak źle funkcjonuje MPK.

 2. kto odpowiada w razie wypadku, spowodowanego plamą oleju na ulicy? Sam się ostatnio omal nie wykoleiłem, bo jakiś geniusz zostawił plamę na skrzyżowaniu.

  • Oj, to dobrze, żeś się bardziej nie wykoleił niż już jesteś wykolejony.

  • Głupek wioskowy.

   To po ch jeżdzisz po mieście pojazdem szynowym?

  • Na jezdni trudno wykoleić się, no chyba, że są koleiny na niej. Nie mniej na ulicach jest dużo wykolejonych patrząc jak jeżdżą przeskakując co chwilę z pasa na pas, nie sygnalizują kierunkowskazami zamiaru wykonania manewrów i sposób w jaki reagują w skrajnych sytuacjach.

 3. Po co te autobusy? Na piechotę! Spoleczeństwo otyłe a wozi się jak szczupłe. #uwolnicmiastoodmpk

 4. To ci sensacja. Bohaterowie ze 112 niech zrobią artykuł o handlarzach fajek pod Nowa, ani jednego artykułu na ten temat,

  • Chyba słabo się czytało stronę 🙂 materiałów na ten temat było kilka…

   • Szanowne 112 był jeden artukul o nalocie na targowisko, nikt nie porusza tematu panów koło przejścia dla pieszych chociaż trwa to już wiele lat, ale to całkiem zrozumiałe lepiej bic pianę o plamach mpk, niż robić sobie lipe z prawdziwymi bandziorami

 5. Czy te nowe, dalej kiblują na zajezdni i trawą zarastają?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo