Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyrok za złamanie zasad kwarantanny

W sądzie w Janowie Lubelskim zapadł wyrok w sprawie złamania zasad kwarantanny. Mężczyzna, którego dotyczy sprawa został ukarany grzywną.

W zeszłym tygodniu na terenie gminy Janów Lubelski jeden z mężczyzn, który ma wprowadzoną procedurę kwarantanny, był kontrolowanych przez policjantów. Jak się okazało, znajdował się on poza miejscem zamieszkania.

Policjanci sporządzili notatkę, a sprawa trafiła do sądu z wnioskiem o ukaranie. W Sądzie Rejonowym w Janowie Lubelskim zapadł wyrok w tej sprawie.

23-letni mężczyzna został ukarany grzywną. Wyrok nie jest prawomocny.

(fot. pixabay.com)

47 komentarzy

 1. Sąd nie podal wysokosci grzywny ,bo pewnie pozostali łamiący zasady kwarantanny ,uśmiali by się do rozpuku

 2. Grzywna 5 stawek po 10 zł każda

 3. Redakcja milczy. Huk w tytule a później woda…

 4. Jakaś dziwna ta nieprawomocna grzywna,pomimo,że sąd zawiesił działalność.

 5. szkoda tylko ze sad w Janowie to pierwsze miejsce gdzie wykryto wirusa i jest zamknięty do odwołania a wszystkie sprawy przeniesione do Zamościa wiec jak oni wydali wyrok w zamkniętym sądzie

  • Jakbyś był mądry, to byś sobie sprawdził czy sąd działa, na stronie jest napisane, ale po co sprawdzać, lepiej głupoty pier….

   • Czyli co? JUZ KWARANTANNA PRACOWNIKOW Janowskiego sądu odwołana?

    • Poczytaj Sobie na stronie sądu, jak Cię to interesuje, jest dostępna informacja na temat pracy sądu,oficjalnie,a nie przez jakieś,gdzieś usłyszałem.

 6. Fątaś młodszy

  I pomyśleć, że to podobnież dobry Bóg jako, że jak niektórzy utrzymują, jest stwórcą wszystkiego to i koronawirusa wynalazł, (no, może z drobną pomocą Chińczyków).

 7. 23 latek dawno jest przygotowany do egzekucji grzywny. Oprócz srajtfona i 30 letniej beemki zapewne nie ma nic.
  A więc odsiadka, czyli my za niego zapłacimy.

 8. Jak do Zamościa to raczej już się prawdy nie dowiemy

 9. A ja nie zapłaci grzywny ,to pewnie odsiadka ? jak alimenciarze ? No i gitara ,podatnicy zapłacą .I to jest sprawiedliwość i państwo prawa .

Z kraju