Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek w trakcie zbioru marchwi. Rolnik kopnął w kombajn, maszyna wciągnęła mu nogę

Mężczyzna prowadząc prace polowe uległ wypadkowi. Został przetransportowany do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustalają teraz policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 14 w miejscowości Palikije Pierwsze w gminie Wojciechów. Jeden z rolników przy pomocy specjalistycznego kombajnu prowadził prace polowe w postaci zbioru marchwi.

W pewnym momencie maszyna się zapchała, więc mężczyzna postanowił kopnąć w taśmę, aby ta ruszyła. Przyniosło to efekt, jednak jednocześnie urządzenie wciągnęło nogę rolnika. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poszkodowanego przetransportowano do szpitala. Doznał on urazu nogi. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne)

27 komentarzy

  1. W mieście i przemrożone zjedzą.

    • Teraz się dzbanie już nie kopie marchwi spożywczej tylko pastewną dla zwierząt. No skoro jesteś zwierzakiem to mozesz jeść i taką, nie bronimy Ci.

  2. Oby tylko w kalendarz nie kopnął.

  3. Dlaczego kopał w maszynę ? Wkur….iła się i mu oddała

  4. Niby tragedia dla rodziny…. a lokalny potentat ziemski już się szykuje aby przejąć ziemię…. W końcu toczy się gra o Trion

  5. A co z BHP,kto się zbliża do pracujących maszyn i jeszcze pcha tam nogi, znając życie to jeszcze mu odszkodowanie wypłacą i rentę bo uszczerbek na zdrowiu, raczej w mózgu,?,sypnie kasą i będzie ok.,Szkoda że KRUS i ZUS nie traktują wszystkich na równi