Wypadek w Niemcach. Jeden z uczestników uciekł

Wczoraj w południe w Niemcach pod Lublinem zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowca jednego z nich odjechał w nieznanym kierunku.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 12 w miejscowości Niemce. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do zderzenia ze skodą.

Kierujący audi tuż po zdarzeniu odjechał w nieznanym kierunku. Audi było koloru zielonego, miało doczepioną przyczepkę bez tablic rejestracyjnych.

Policja jak i osoby ze skody poszukują świadków zdarzenia. Za informację przewidziana jest nagroda. Zapewniona jest także anonimowość. Telefon kontaktowy w tej sprawie to 783 – 678 – 459.

AKTUALIZACJA

Kierujący, który oddalił się z miejsca wypadku został już zatrzymany.

(fot. nadesłane)
2015-05-20 10:49:07

7 komentarzy

 1. pewnie na bani, albo naćpany, albo bez papierów, albo wszystko na raz…

 2. Widziałam tylko jak już został kierowca skody. Wszystko rozumiem ale wyjezdzalam z drogi podporządkowane przed 15 czy kierowca pojazdu nie powinien jak najszybciej zabrać auto lub przestawić samochód tak aby nie utrudnial jazdy innym kierowcom?! Droga Lublin- Lubartów była przejezdna ale auto stało tak że nie widoczne były auta jadące z Lubartowa w stronę Lublina z drogi podporzadkowanej

  • Do czasu przyjazdu służb, jeśli nie ma osób poszkodowanych i w porozumieniu ze wszystkimi uczestnikami ruchu pojazd można usunąć. W przypadku jesli miałoby to utrudnić postępowanie wyjaśniające, śledztwo lub byłyby osoby ranne nie wolno usuwać żadnych pojazdów jak również ich elementów.

 3. Audi to stan umysłu…A w rękach wiejskiego kmiota to jak małpa z brzytwą.Na szczęście nie wszystkich to dotyczy,ale znakomitej większości

 4. ….wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do zderzenia ze skodą….
  Tak wygląda skoda jak na zdjęciu?

 5. Jakie ma to znaczenie kto czym jeździ? czy to audi,BMW, Mercedes,a nawet Bentley?!
  Jazda „na bani” lub pod wpływem narkotyków to zmora naszych polskich dróg, ale… jest szansa, że po wprowadzeniu zaostrzonych przepisów o bezpieczeństwie na drogach się to zmieni na LEPSZE 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności