Zakrył usta młodej kobiecie i zaczął ją obmacywać. Rozpoznał go policjant

Młoda kobieta została zaatakowana przez 33-latka. Zakrył jej usta a następnie zaczął obmacywać. Wpadł, gdyż rozpoznał go jeden z policjantów.

Zdarzenie miało miejsce dwa tygodnie temu na jednym z lubelskich osiedli. W środę 6 maja przed godziną 19, wracająca do domu kobieta zauważyła, że od pewnego czasu podąża za nią nieznajomy jej mężczyzna. Kiedy zbliżyła się do jednego z bloków, nieznajomy podbiegł do niej i przycisnął ją do drzwi klatki schodowej. Jednocześnie dłonią zakrył jej usta, by ta nie mogła krzyczeć i wezwać pomocy. Następnie zaczął ją obmacywać. Po chwili uciekł w nieznanym kierunku.

Wystraszona kobieta dotarła do domu i powiadomiła o wszystkim policję. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Policjanci sporządzili portret pamięciowy napastnika, który został przekazany wszystkim lubelskim funkcjonariuszom. Jeden z nich, policjant z IV komisariatu, właśnie na jego podstawie, rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Okazało się, że jest nim 33-letni mieszkaniec Lublina, który był znany mundurowym, gdyż w przeszłości był notowany za inne przestępstwa, m.in. przeciwko życiu i zdrowiu. Kryminalni udali się do miejsca zamieszkania sprawcy i go zatrzymali. Mężczyzna usłyszał już zarzut doprowadzenia osoby do innej czynności seksualnej. Decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

(fot. policja)
2015-05-20 11:09:13

12 komentarzy

 1. 3 latek? Uciekł? No żeby taki byk w tytule? Panowie i Panie… Ale co będzie jak mały dorośnie? Dajmy na to jak będzie miał 7 lat? Strach na ulice wychodzić… I Policja już go zna…

  • Pietrek Patryk

   Tak się dzieje ABC, jak się chce tak szybko napisać, że nie ma czasu na przeczytanie tego co się napisało i naciska się „ENTER”.

 2. Stara zasada głosi, iż towar macany należy do macanta!!!

 3. proponuję nauczyć się czytać,bo ja tu nie widzę takiego byka

 4. Pietrek Patryk

  Niedługo dojdzie do tego, że na bzyknięcie własnej kobitki trzeba będzie mieć zgodę na piśmie od niej samej, potwierdzoną przez notariusza, a co może ważniejsze, także i przez miejscowego proboszcza, albo chociaż dzielnicowego.

 5. Do tych wszystkich mądrych wyżej co sie wypowiadają , zapewne każdy będzie wiedział o togo chodzi ,!!! co wy gadacie widze sami idioci,jakis pedał napada na bezbronna dziewczynę , a wy tu poruszacie temat ortograf, barowo nie ma co , ciekawe czy byście tak komentowali jak by to trafiło na wasza siostrę , kogos z rodziny albo dziewczynę, nie ma co rozumu wam nie brakuje !!!

 6. ona nic ciekawego,a od dawna się znali.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności