Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na wyjeździe z Lublina, trzy osoby w szpitalu. Są duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Duży korek utworzył się po zderzeniu pojazdów, jakie miało miejsce na ul. Turystycznej w Lublinie. Obecnie funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 15 na ul. Turystycznej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Kasprowicza zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący volkswagenem mężczyzna wyjeżdżał z terenu jednej z posesji. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na nissanie. Kierująca tym autem chcąc uniknąć zderzenia skręciła w lewo w wyniku czego nissan zderzył się ze stojącym na sąsiednim pasie mercedesem.

Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Jest to kobieta z nissana oraz dwójka dzieci. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA.
Z uwagi na rozbieżności w relacjach co do przebiegu zdarzenia wśród poszczególnych uczestników, jedna z osób biorąca w nim udział zwraca się z apelem do świadków o kontakt. Można to uczynić poprzez naszą redakcję.

5 komentarzy

  1. No ciekawe czemu to dziś było na portalu cicho o rycerzach przestworzy Kosiniaka czyżby ruskowi paliwa do rakiet zabrakło

    • Kogo to obchodzi? Zwykłe nakręcanie przez media. Jakby nie dziennikarze to nikt by o żadnej wojnie nie słyszał. Sianie paniki i tyle.

  2. Ten ha ha mercedes na przegląd, on już 15 lat temu był zgniły na wskroś.

  3. @lublin112 Tam chyba jest bankomat na przeciwko? Może z niego da się jakieś nagranie wyciągnąć?

  4. Jest już nagranie. Dziękujemy

Dodaj komentarz