Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na przystanku autobusowym. Starsza kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

W sobotę rano na jednym z przystanków przy ul. Romera doszło do wypadku. Starsza kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 10 na przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Romera w Lublinie. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja oraz pracownik nadzoru ruchu MPK.

Jak nam przekazał jeden ze świadków zdarzenia, starsza kobieta w ostatniej chwili próbowała wsiąść do autobusu, w którym zamykały się już drzwi. Kobieta nie zdążyła wejść do pojazdu i upadła.

Zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowaną kobietę do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wypadek na przystanku autobusowym. Starsza kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. I po co się pchala jak się drzwi zamykaja xD

 2. Wszyscy starzy czy młodzi pchają się po sygnale że drzwi się łamią.

  • Raz widziałem jak babce torebkę zatrzasnęły drzwi była gotowa życie poświęcić 🙂 ale kierowca po to ma lusterka żeby uważać na takie gapy !!!

   • W momencie zamykania się drzwi kierowca już nic nie może zrobić. W większości przypadków to jest wina pasażerów którzy nie uważają. Jednak są wyjątki duża część naciska przycisk otwarcia drzwi jak dobiega żeby uniknąć takiej sytuacji. Absolutna wina pasażerski

   • W przegubie złamanym nie widac w lusterku ostatnich drzwi.

    • Po to ma taką długą zatokę, żeby na przystanku „złamany” nie stał, poza tym na Romera przegubowce to chyba nie jeżdżą.

 3. ” Po usłyszeniu sygnału , obowiązuje zakaz wsiadania i wysiadania z pojazdu ” .
  Gong , czy też dzwonek oznaczający zamykanie drzwi , to nie jest melodyjka do słuchania , ale znak do szybkiego opuszczania progu drzwi auto-trolejbusu .
  Po usłyszeniu owego sygnału , wsiadasz i wysiadasz na własne ryzyko.
  Tak jest w cywilizowanych krajach ( miejmy nadzieję że i w Polsce ) .

 4. Zgodnie z regulaminem – „Pasażer dobiegający dobiegający do pojazdu, jest pasażerem następnego kursu”. Pozdrowienia dla pasiojnych.

 5. Nie u nas tak nie jest.Za to że głuchy wsiada po sygnale to jeszcze kierowca jest winien.To jest po prostu chore.

 6. Ale tragiczna nawierzchnia przystanku i chodnika. Czy ta dzielnica nie ma radnego ??

 7. Wywaliłbym automat do zamykania drzwi.

  • Automat jest dobry tylko ludzie nie reformowalni. Słyszysz sygnał,naciskasz przycisk i wszystko git. W Niemczech już w latach 80-tych pamiętam że każdy wsiadający naciskał mimo że drzwi nawet nie ruszały się.

Wiadomości z info112