Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na ekspresówce. Skoda wbiła się w wojskową ciężarówkę (zdjęcia)

Po wypadku, jaki miał miejsce na drodze ekspresowej S19 z Lublina w kierunku Rzeszowa występują utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 18 w miejscowości Tereszyn w powiecie lubelskim. Na drodze ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w kierunku Rzeszowa. Na wysokości przejścia dla zwierząt w lesie konopnickim kierowca skody wjechał w znajdującą się przed nim wojskową ciężarówkę. Auto dosłownie wbiło się pod ciężarowy pojazd.

Kierowcą skody zajęli się ratownicy medyczni. Jak nam przekazano, mężczyzna był przytomny, wstępnie nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Dwóm żołnierzom, jadącym ciężarówką, nic się nie stało. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.


(fot. lublin112, nadesłane)

33 komentarze

 1. Idzie wojsko, muszą być straty..

 2. Ciekawe ile zapierdzielał kierowca Skody bo w tym miejscu niektórzy śmigają po 200 na godzinę. Gdyby jechał zgodnie z przepisami to podejrzewam że pomimo nie najlepszego oświetlenia wojskowej ciężarówki (to w końcu leciwa konstrukcja ) ujrzałby tę ciężarówka w pore.a tak bumm. Zastrzegam że to tylko moje przypuszczenia.

 3. Skodiarz przymknął na chwilę oko i już miał głowę na podusi…

 4. Ślepak zapłaci za straty.

 5. Baba Vanga przepowiedziała wielkie zwycięstwo Putina. Koniec z samochodami elektrycznymi, mąką z robaków, zielonymi ładami, satanistami z Davos i nowym hitem jak zakaz produkcji żywności na własne potrzeby.

  • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  • A niechby tylko przepowiedziała inaczej.
   Zapomniałeś dodać jeszcze, że śmieci będzie można spalać we własnym piecu, ścieki spuszczać do rzeki i będzie dofinansowanie na demontaż katalizatora. A właścicielom starych aut będą płacić za parkowanie. Im starsze, tym wyższa będzie dopłata.

 6. Gdyby w ciężarówce byłaby zamontowana belka przeciwnajazdowa, osobówka nie wjechałaby pod Stara.

  • Za mało wjechała bo ten uj teraz będzie czyhał na innych tylko złoma zmieni

  • Lepiej, żeby ktoś nieodpowiedzialny, lekkomyślny, czy bezmyślny zginął po uderzeniu w ciężarówkę bez belki przeciwjezdnej niż ta osoba miałaby zabić inne osoby w innym wypadku, które (przy takim stylu jazdy) prędzej czy później znów spowoduje.

 7. Dobre.
  Zderzyły się dwa samochody. Wypadek z winy kierującego samochodem. Ten z osobówki przypadkiem przeżył.
  A połowa wpisów naśmiewająca się z jednego z użytkowników forum, który czasem jeździ rowerem.
  Jeszcze tylko trzeba dodać, że piesi nie są lepsi, a Ci przed 18-rokiem życie nie mają nawet Prawa Jazdy.

Dodaj komentarz