Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia na skrzyżowaniu (zdjęcia)

W piątek późnym popołudniem na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z al. Zygmuntowskimi doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 18 na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z al. Zygmuntowskimi.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierująca pojazdem marki Mini, jadąc w kierunku centrum od strony Placu Bychawskiego, zderzyła się z pojazdem marki Volvo, którego kierowca jechał al. Piłsudskiego w kierunku al. Zygmuntowskich.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Uczestnicy zdarzenia doznali niegroźnych obrażeń, kierowca volvo trafił do szpitala na badania.

W rejonie kolizji nie ma większych utrudnień w ruchu. Częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum.

Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia na skrzyżowaniu (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. To była kwestia czasu, żeby do tego tam doszło. Kilka dni temu jakiś buc w starym Passerati strąbił mnie, jak się zatrzymałem, żeby jadących w Zygmuntowskie puścić. Tamten był „LBL”, ciekawe czy ta z Mini też że wsi?

  2. Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego nie zostało zmienione pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu, skoro Zygmuntowzkie to teraz ślepy dojazd do stadionu i pod basen? Tak trudno zrobić tymczasową organizację na czas przebudowy ronda?

  3. Tak przyjezdni nie wiedza tam kto ma pierszenstwo

    • No tak . Bo przyjezdni nie nauczeni czytać znaków . W gminach i na wioskach wydaje im się że stoją dla ozdoby ulic i rynku .

    • Trzeba też wziąć pod uwagę, że przyjezdni, u siebie uczą się innych przepisów i znaków. 😆

  4. Powinni zmienic oznakowanie. To dziwne ze ślepa ulica prowadzaca tylko na baseny miala pierwszenstwo.

  5. Było to do przewidzenia i niestety podejrzewam ze czeka nas nie jedyne zdarzenie na tym skrzyżowaniu, a jeżdżę tam często, to widzę jak to wygląda . Szkoda, że osoby zarządzające tą drogą nie mają na tyle wyobraźni, aby zmienić pierwszeństwo na drodze. Oczywistą rzeczą jest zwracanie uwagi na oznakowanie, ale gdzie tu logika, kiedy zamyka się z jednej str. Zygmuntowskie na ślepo!!!

Z kraju

Sport