Wymusił pierwszeństwo przejazdu, zderzyły się cztery pojazdy. Poszkodowany kierowca był nietrzeźwy

Sporego pecha miał kierowca hyundaia, w którego najpierw wjechał kierowca nissana, w wyniku czego staranował dwa zaparkowane auta. Co więcej, nie do końca był on trzeźwy.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17:30 na ul. Sowińskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z al. Racławickimi zderzyły się cztery samochody osobowe: hyundai, audi, nissan i mazda. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący nissanem mężczyzna jechał od strony al. Racławickich. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w uliczkę prowadzącą w kierunku kościoła garnizonowego. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ul. Głębokiej hyundaiu.

W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy hyundai wypadł poza jezdnię i uderzył w dwa zaparkowane obok auta: audi i mazdę. Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała.

Badanie alkomatem wykazało, że poszkodowany mężczyzna nie jest do końca trzeźwy. Miał on blisko 0,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

61

62

63
(fot. lublin112)
2018-04-03 20:28:58

Zobacz również

26 komentarzy

 1. Dopuszczalne zwłaszcza że po świętach

 2. No to pozamiatane

 3. Wiklinowy Nocnik

  wina kosciola

 4. Trzeci dzień Świąt 🙂 … prawdziwy katolik 🙂

  • A prawdziwy muzol wjeżdża w ludzi z okrzykiem Allahu Akbar. P.S I gdy Allah nie widzi to też wali w gaz. To piszę do tych, którzy uważają, że ortodoksyjni muzole nie piją alkoholu.

   • To jest dobry paradoks tej religii. Na otwartym terenie nie mogą pić bo bóg widzi. Ale jak są pod dachem to co innego. Na onecie jest o tym artykuł.

 5. Korespondencyjna Nauka Jazdy "Rozbitek"

  Jeżeli brak umiejętności poruszania się samochodem po ulicach miasta to trzeba samochodzikiem z kiosku po stole w stodole.

 6. pijaczek nie załapał się na świąteczną kontrole policji ani na trzeźwy wtorek tylko musiał przy…bać w niewinnych ludzi ? 😉

 7. Nie 0.3 tylko 0.11 jak zawsze coś musi być przekręcone ???

  • Zanim zacznie się mówić o przekręcaniu, należy sprawdzić, w jakiej skali było to 0,11.

   red.

   • W jakiej by nie było, z tego co wiem to są dwie nawet jak 0.11 razy 2 to daje jakieś 0.22

    • No jak wy se bierzecie badanie po pół godzinie na stacjonarnym, weź pochwal się ile miałeś z pierwszego dmuchania i pomnóż razy 2.1 – to się dowiesz skąd 0,3 promila.

   • Onanis Samokopulos

    Zanim zacznie się poprawiać komentujących, należy się ciut douczyć – nie „skali”, a „jednostce”, pzdr

    • Matematyk Stygmatyk

     A ty zanim zaczniesz mądrości pisać doucz się co to jest skala liczbowa, bo o takiej tu mowa, a nie o jednostkach. Mundrołki się zleciały w komentarzach jak zawsze.

     • Całe szczęście, że gimnazja zlikwidowali. Tych co cudem je ukończyli, na bezpłatne uzupełniające korepetycje powinno się wysłać.

 8. Ja bym na jego miejscu odmówił bym badania alkomatem, czas w jakim dowieziono by mnie na badanie krwi i je zrobiono sprawiło by że miałbym już dopuszczalną dawkę 0.2

  Tak gość straci kwity na pół roku, a ubezpieczyciel zrobi regres i będzie musiał za naprawę zapłacić z własnej kieszenii.

 9. bylem przy wypadku kierowca nie stracił dokumentów , a podczas dmuchania wystąpiła niejasność po mimo kilkukrotnego dmuchania alkomat wykazywał coraz mniejsze jednostki ,wyniki mogły być wywołane nie koniecznie alkoholem ,nie wspomnie o płynie do spryskiwaczy który leciał z 3 aut który mógł mieć wpływ na odczyt

 10. Redakcja to kiedyś w takiej sytuacji trafi na kozaka z palestry i się przejedzie za zniesławienie (wiem, wiem, nie na się was przekonać, bo już nie raz wam zwracałem na to uwagę i twierdzicie, że skoro nie wydmuchał 0,0000 to przecież nie był do końca trzeźwy – życie jedno, definicje kodeksowe jednak drugie… jadący na deskorolce czy hulajnodze to nadal pieszy… nawet jak hulajnoga jest elektryczna).
  „Nietrzeźwy” to powyżej 0,5 promile kodeksowo… 0,3 to „po użyciu” co najwyżej psze państwa… a poniżej 0,2000 to „trzeźwy”… choćby dopiero co kielona walnął.

  • Kubusiu nie mędrkuj. To nie jest materiał pisany zasadami kodeksu karnego, ale języka polskiego. Albo ktoś jest nietrzeźwy albo trzeźwy i przestań już wymądrzać się, bo głupoty piszesz. To język polski a nie materiał z sali sądowej. Twój tok myślenia – nie do końca trzeźwy, w sumie to kobieta też może być nie do końca w ciąży. Albo jest w ciąży albo nie jest. Ehhh te twoje mądrości w komentarzach.

  • Kim ty jesteś i co sobą reprezentujesz by komuś zwracać uwagę? No tak , masz BMW, czyli jesteś najlepszy i najmądrzejszy. Alfa i omega w ząbek czesana. Jest coś na czym się nie znasz narcyzie?

 11. A parkowania na trawniku to nawet stłuczka nie usprawiedliwia . Wsiok zaparkuje na trawniku i nie zobaczy nic w tym niewłasciwego . Bo na wsi parkują na swoich trawnikach to norma. Tutaj trawnik jest publiczny , a przepisy zabraniają parkowania na trawnikach .

  • Racja, mógł stanąć obok tych asów, w których wjechał.

  • Dziewczyno na ławkę nie siadaj bo jest publiczna haha
   Widać że mało wiesz, bo gdyby tak było to samochód musiałby być przeparkowany.
   Nie udało Ci się zabłysnąć.

   Po co udzielaja się Ci, którzy nie mają pojęcia jak jest…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6981zł -0.15%
  • GBP 4.9562zł 0.28%
  • EUR 4.4789zł 0.33%
  • CHF 4.1362zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej