Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Playa Marina Summer Hits Festival 2022 nad Zalewem Zemborzyckim. To jedyna taka impreza w Polsce

W piątek nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie odbędzie się jedna z największych muzycznych imprez w mieście. Co więcej jest to jedyna taka impreza w Polsce po pandemii. Całość poprowadzi Marek Sierocki.

Lublin
2022-06-24, 19:00

Playa Marina Summer Hits Festival to wydarzenie dla fanów najbardziej popularnych hitów lat 90. oraz przebojów, które były i dalej są na pierwszych miejscach list muzycznych. Festiwal odbędzie się nad Zalewem Zemborzyckim. Wydarzenie, które będzie niezapomnianym przeżyciem dla wykonawców i uczestników, poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy muzycznych w Polsce – Marek Sierocki.

Na scenie zagoszczą gwiazdy muzyki rozrywkowej lat 90. i nie tylko. Wystąpią wykonawcy, których nie trzeba nikomu przedstawiać, będą to między innymi: Loona z przebojem Bailando oraz Vamos a la playa, Gromee – Cool me down, Fun Factory – I wanna be with you, Mirami – Sexualna, Daria – Paranoia czy też Drenchill – Forever summer.

Jednak muzyka to nie jedyny punkt imprezy. Oprócz najlepszego koncertu nad Zalewem Zemborzyckim, podczas Summer Hits Festival zaplanowano niesamowity pokaz lasershow, w trakcie którego niebo rozbłyśnie tysiącami kolorowych laserów. W połączeniu z muzyką będzie to pokaz, który na długo zapadnie w pamięć.

Wydarzenie odbędzie się na terenie klubu Playa Marina przy ul. Krężnickiej 6. Obowiązują wejściówki, które są dostępne na platformie ebilet.pl. Bilet normalny kosztuje 79 zł, bilet VIP z dostępem do strefy cateringu 249 zł, natomiast bilet super VIP w strefie basenowej 499 zł

(fot. materiały organizatora)

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo