Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyciąg narciarski uszkodzony, do akcji ruszyły skutery i ratraki (zdjęcia)

Narciarzy zamiast wyciągu, na górę wciągają skutery śnieżne i ratraki. Niespotykaną sytuację zastał na jednym ze stoków nasz czytelnik.

Zima w pełni, nic więc dziwnego, że ośrodki oferujące zaplecze do uprawiania sportów zimowych są oblegane przez narciarzy. Stoki w naszym regionie cieszą się powodzeniem, wiele osób wybiera jednak góry. Niespotykaną sytuację napotkał jeden z naszych czytelników, który weekend spędza w jednym z ośrodków narciarskich na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tat­rzań­skiej.

Miejsce to znane jest nie tylko z zapierającego dech w piersiach widoku na góry, jak też z doskonale przygotowanych tras o zróżnicowanym stopniu trudności zarówno dla narciarzy, jak też dla snowboardzistów. Miłośnicy białego szaleństwa mają też do dyspozycji kolej krzesełkową. Ta jednak uległa awarii.

Sytuacja taka z pewnością nie była powodem do zadowolenia dla administratora ośrodka. Zwłaszcza, że tłum narciarzy czekał na możliwość ponownego wjazdu na górę. Wtedy do akcji ruszyły skutery śnieżne i ratraki. Jak informuje nasz czytelnik, pojazdy wciągają narciarzy na górę i jadą po kolejnych chętnych.

Wyciąg narciarski uszkodzony, do akcji ruszyły skutery i ratraki (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

2 komentarze

  1. Dutki najważniejsze a bezpieczeństwo ludzi to nic , pogratulować pomysłu.

Wiadomości z info112