690 680 960

Wpadł w poślizg motocyklem. Jednoślad przewrócił się

W środę po południu na al. Andersa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 19 na al. Andersa, przed skrzyżowaniem z ul. Lwowską. Kierujący motocyklem, jadąc od strony ul. Unickiej, przed przejściem dla pieszych wpadł w poślizg, a następnie przewrócił się.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja. W zdarzeniu niegroźne obrażenia odniósł kierujący jednośladem oraz kilkunastoletni pasażer.

2017-08-02 20:12:01
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Zaraz bedzie szukal ciemogranatowego auta ktore wymusilo mu pierwszenstwo.

 2. Zaraz powie policji że ktoś autem mu drogę zajechał…

  • Zauważ ignorancie, że w wypadku do którego się odnosisz, to świadek zeznał, że ktoś motocykliście zajechał drogę, a nie on sam. Michal_, Oh yeah i inne patafiany – nie macie najmniejszego pojęcia o jeździe motocyklem, ale za to macie mnóstwo do powiedzenia w tym temacie. Zamilczcie w końcu.

 3. zanim cos głupiego napiszecie to pomyślcie,,, bo nic mądrego nie piszecie……

 4. Patrzcie w lusterka poślizgi są wszędzie.

 5. Powiedziałem policji, że poślizgnąłem się bo było mokro i wjechałem na białą strzałkę namalowaną na jezdni. Powiedziałem tak dlatego, że było mokro i poślizgnąłem się na białej strzałce namalowanej na jezdni. Nie szukam winnego, przyjmuję na klatę, mimo że jechałem z dozwoloną prędkością, a nawet wolniej. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy udzielili pomocy: przemiłej pani z audi, chłopakowi na rowerze, parze, która kupiła wodę utlenioną i nie chciała kasy, komuś kto dał wodę, a hejterom życzę żeby najjaśniejszym punktem dnia nie było napisanie głupiego komentu o lusterkach, zabieraniu uprawnień, BMW i co tam jeszcze…

 6. @Kierowca
  Zdarza się. Najważniejszy, że jesteś cały, A hejterzy niech dalej stukają sobie hejty w klawiaturę. To jedyne, co im w życiu pozostało…

 7. jak zamieniam auto na motocykl od razu wymuszają na mnie kierowcy aut wiec widzę sytuację z dwóch perspektyw
  kierowcy aut wychodzą z założenia że duży może więcej i mam wrażenie że żle oceniają czy to skuter czy motocykl wyjeżdzając z bocznych dróg i wymuszając bardzo często tak mam nie jestem stronniczy

 8. Do hejterów—:ALE Z WAS CIECIE MORELOWE!!!!KOLO SAM PRZYZNAJE ZE WPADŁ W POŚLIZG I NIKT MU W TYM NIE POMÓGŁ WIEC Z CZEGO ROBICIE PROBLEM.ZNAJĄC ZYCIE TO ZADEN Z WAS HEJTERÓW NAWET NIE SIEDZIAŁ NIGDY NA MOTO NIE MÓWIĄC JUZ O JEŹDZIE NA NIM.STRZEL SOBIE BARANKA W SCIANE JEDEN Z DRÓGIM ZANIM NAPISZESZ TAKIE GŁUPOTY W STYLU CIEMNOGRANATOWEGO AUTA.

 9. ZDRÓWKA ZIOMEK,POZDRÓW MLODEGO

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas