Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł podczas prac remontowych. Poszukiwany mężczyzna ukrywał się na terenie Śląska

Lubelscy policjanci zatrzymali 55-latka, za którym został wydany list gończy. Mężczyzna ukrywał się na terenie Śląska. W trakcie zatrzymania próbował zmylić policjantów podając nieprawdziwe dane. Teraz najbliższy rok i 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Kryminalni z KWP w Lublinie ustalili, że poszukiwany od pewnego czasu 55-latek przebywa na drugim końcu kraju, gdzie cały czas zmienia miejsce zamieszkania oraz zatrudnienia.

Mężczyzna przez kilka miesięcy skutecznie ukrywał się przed organami ścigania. Pracujący nad sprawą funkcjonariusze sprawdzali wszystkie pojawiające się tropy i informacje. Jedna z nich mówiła, że poszukiwany może ukrywać się na terenie Śląska. Jak się okazało informacje te zostały potrwierdzone, zaś mundurowi udali się pod ustalony adres.

Policjanci zaplanowali jego zatrzymanie w miejscu, gdzie pracował. Poszukiwany został zauważony w momencie, kiedy wyszedł z mieszkania, w którym wykonywał prace remontowe. Wiedząc, że ma do czynienia z funkcjonariuszami postanowił wprowadzić ich w błąd co do swoich danych osobowych.

Niestety, pomysł okazał się chybiony. Policjanci nie dali się oszukać, a na rękach mężczyzny szybko pojawiły się kajdanki. Teraz dodatkowo odpowie za wprowadzenie policjantów w błąd w kwestii danych osobowych. 55-latek został doprowadzony do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższy rok i 4 miesiące.

(fot. Policja Lublin)

Autor: redakcja

13 komentarzy

 1. Ależ fajna koszulka 🙂

 2. Po zdjęciu on bardziej wysportowany jak tych dwóch policjantów

  • Ty ale o co ci chodzi? Jak ci ktoś auto ukradnie albo portfel zwinie lub mieszkanie okradnie to co zrobisz? Taka ich robota.
   I się nie bój, działają i nawet o tym nie wiesz. To, że w internecie widziałeś, że jedzą pączki albo śpią w aucie to nie znaczy, że nie robią.

   • Doborze gadasz ale ta sprawa za wprowadzenie policji w błąd jest nie ok sami z siebie zrobili baranów pokazali ze tylko karać potrafią a wiadomo tonący brzytwy się łapie. Ten typ policjanta to taki że jak pijany mu na urąga to odrazu leci do sądu gdzie ich twardość po co im te pały jak by dostał ze 3 sztuki to nawet panieńskie swojej pra, pra, pra, pra babki by powiedział i lepsze zdanie o policji po wyjściu by miał

 3. Rok nie wyrok. Po 8 miesiącach może wyjść.

 4. Alimęciarz ?

 5. Blondynek pozdro mordy

  Kizio to ty w końcu Was wyłapują ?

 6. Człowiek nawet nie wie kogo wpuszcza do domu.

 7. Ten po prawej jak się napina?????

 8. Ha ha ha ha Policjant w bluzie „dobrych chłopaków” z Bronowic. To chyba już wstyd chodzić w bluzach srakajoko, skoro psy-wrogowie numer w nich chodzą.

 9. Nie nooo czepiam się…może poprostu wiśnia kopsnął bluzine ziomeczkowi na farta…

 10. Pies z 3 komisariatu lata w bluzie BRW TRIBLANT SRG…

Z kraju