690 680 960

Kolejne pojazdy trafią na Ukrainę. To wsparcie dla miasta partnerskiego Chełma (zdjęcia)

Kolejne wsparcie zostało przekazane do Mikołajowa, miasta partnerskiego Chełma. Na Ukrainę trafią pojazdy przekazane przez partnerów z Francji i Holandii.

– Chełm, ze względu na swoje położenie, stał się swoistym hubem przeładunkowym dla pomocy kierowanej na Ukrainę. Jako samorząd przekazujemy więc nie tylko dary od nas, ale także od innych europejskich miast – mówiła Dorota Cieślik, Zastępca Prezydenta Miasta.

21 lutego, na terenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, nastąpiło przekazanie pięciu pojazdów dla Mikołajowa. Odebrał je zastępca mera tego miasta, Witalij Lukov, który odwiedził Chełm. Samochody to dar od miast z Francji oraz Holandii.

To kolejny transport, który trafi do Mikołajowa na przestrzeni ostatnich dni. Wcześniej chełmski samorząd przekazał swojemu miastu partnerskiemu opaski do rur wodociągowych, które pomogą w odbudowie infrastruktury krytycznej.

(fot. UM Chełm)

17 komentarzy

 1. Zaraz będzie płacz kremlobotów.

 2. Niewierna słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

  Do tych pojazdów dołączcie jakąś cysternę z paliwem, bo jeszcze wam daru nie przyjmą

 3. Pogieło ich już całkowicie.

 4. Przekażcie te auta nawet bez cysterny z paliwem, ale nie bierzcie od nich prezentów wdzięczności bo jeszcze wam w jakim gabinecie wybuchną

 5. Żeby tylko wybuch wdzięczności nie nastąpił jak u pewnego pana komendanta.

 6. Jaki to dar od Chełma, Chełm był pośrednikiem

 7. Kto projektował to logo, trochę kojarzy się z tym stosowanym przez malarza w 1939r

 8. Pozbyli się złomu z każdą felgą inną.

 9. To co się wyprawia to o zgroza !!! To nie pomoc to glupota … ludzie opanujcie się. Po co ukraincom takie pojazdy. W Polsce czy w Holandii też sa potrzebujacy. Jednak żyd to narod wybrany, pięknie manipuluja!

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas