690 680 960

Wojewoda ogłosił konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek ogłosił konkurs plastyczny „Ozdoba Świąteczna”. Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować i samodzielnie wykonać pracę plastyczną w dowolnym formacie i dowolnymi technikami plastycznymi. Może to być lepienie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie itp. Praca ma obejmować tematykę Świąt Bożego Narodzenia.

Sam konkurs skierowany jest do wychowanków placówek opiekuńczo–wychowawczych, funkcjonujących na terenie województwa lubelskiego. Autorem zgłoszonej do konkursu pracy może być jedna osoba. Nie będą rozpatrywane prace wykonane grupowo. Nadesłane prace muszą stanowić oryginalną twórczość osoby biorącej udział w konkursie i nie mogą naruszać praw autorskich.

Termin dostarczenia prac upływa 5 grudnia 2016 r., w tym przypadku decyduje data wpływu pracy do urzędu. Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane. Pracę należy przesłać pocztą na adres: Wydział Polityki Społecznej, Lubelski Urząd Wojewódzki, ul. Spokojna 4, 20-914 Lublin, z dopiskiem na przesyłce: „Konkurs plastyczny” lub złożyć osobiście w Punkcie Obsługi Klienta.

Spośród zakwalifikowanych do konkursu prac specjalnie powołana komisja wybierze trzy ozdoby. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez wojewodę lubelskiego. Po zakończonym konkursie odbędzie się wystawa nadesłanych prac w holu głównym Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 12 grudnia 2016 roku.

(fot. lublin112)
2016-11-21 12:30:18

2 komentarze

  1. Najładniejsze wzory są na miasteczku akademickim po powrotach z imprez – kiermasz rzygowin weekendowy, gdzieniegdzie porozbijane wiaty przystankowe… polecam, super!

  2. ja ubiore choinke tak-wielki szpic z napisem ceta a bombki koloru czarnego-taki wzor dla wszystkich rolnikow z Polski

Kursy walut

  • USD 4.4787zł 0.84%
  • GBP 5.4534zł -0.04%
  • EUR 4.6995zł 0.21%
  • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ