690 680 960

Właściciel sieci sklepów Aldik zainteresowany przejęciem Stokrotek. Rozmowy już trwają

Grupa Maxima, która jest właścicielem sklepów Aldik, zamierza nabyć pełen pakiet udziałów spółki Emperia, czyli właściciela sklepów Stokrotka. Obie sieci mają lubelskie korzenie.

21 komentarzy

  1. Moze i lubelskie korzenie ale pedy juz litewskie. Niedługo cala Polska sie sprzeda.

  2. Pracuje w stokrotce, w ktorej juz nie dzieje sie zbyt dobrze, zbyt malo praciwnikow a obowiazkow coraz to wiecej…jestesmy przemeczeni do granic naszych mozliwosci…kiedy jest poruszany temat warunkow pracy to slyszymy ” jesli aktywna sprzedaz sie zwiekszy pogadamy o nowych etatach i podwyzkach” nie liczy sie pracownik lecz pieniadz , zreszta jak zawsze. Jesli na prawde firma zostanie przejeta to biurowcy beda pracowac bo my wszyscy sie wkoncu pozwalniamy tak jak Ci co to juz zrobili i chwala im za to!

    • Wiekszość się i tak zwalnia bo nie wytrzujmuje. Co raz to kogoś z firmy typu interkadra zatrudniają. O ukraincach nie wspomnę. Nikt już pracować nie chce w tych sklepach. Jak Maxima przejmie to całkiem powiedna te stokrotki. A kierownictwo i ludzie z kadr za nic mają nas pracowników. Tylko tną po kosztach „bo i tak się wyrabiacie” ale przepraszam bardzo jakim kosztem? Harowania po 12h jak wół za trzy osoby 8 dni pod rzad? Bo bywa i tak. Jedna dwie osoby na zmianie to za#$÷!c się można….

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie