Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Włamywał się do domów pod Lublinem. To multirecydywista

Policjanci z Lublina zatrzymali włamywacza, który grasował w miejscowościach na terenie powiatu lubelskiego. 57-latek to multirecydywista, który wielokrotnie był notowany za tego typu przestępstwa.

Do włamań w miejscowościach pod Lublinem dochodziło w ostatnich tygodniach. Sprawca okradł dwa domy, budynek gospodarczy i garaż. Jego łupem padły narzędzia oraz różnego rodzaju przedmioty, które można było sprzedać na złomie. Dodatkowo kradł również rowery.

Policjanci z komisariatu w Niemcach ustalili podejrzanego o te czyny. W sprawie przesłuchano także świadków, którzy mogli widzieć sprawcę oraz wykorzystano psa tropiącego.

– Dzięki zebranym dowodom funkcjonariusze mogli zatrzymać 57-latka i udowodnić mu dokonanie przestępstw. Mężczyzna okazał się być multirecydywistą. Usłyszał łącznie 7 zarzutów. Odpowie za 4 włamania, dwie kradzieże rowerów oraz zniszczenie mienia. Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

57-latek na wniosek policjantów i prokuratora został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 15 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Głosujcie na lewactwo, kod i inne wytwory, odsiedzi 3 miesiące znów wyjdzie i znów będzie Was okradał.

  • To PiS rządzi od 8 lat i robi co chce. Głą**bie.

   • ale lewacy bezprawie szerzyli gdy rządzili i chcą nadal szerzyć a ci którzy jeszcze mają jakieś stanowiska to lamentują za czasami bezprawia – głą***bie

 2. Złapali – pochwalić. Ale ilu złodziei, którzy dokonują poważnych rabunków, a nie tylko zabierają narzędzia z garażu, nie zostało przez policję wykrytych, namierzonych i zatrzymanych? Jaki odsetek dochodzeń zostaje umorzonych z powodu niewykrycia sprawcy? Tym policja już się nie chwali, a szkoda, bo takie info byłoby miarodajne…

 3. Bo najczęściej tacy multirecydywisci dają się złapać, że grubsze ryby mogły kraść. Multirecydywiście już wszystko obojętne 15 lat w tą czy tą.

 4. Jakub Powiatowy

  jakiś cygun z akordeonem?

 5. To milirecywidysta
  , ile by dostał ?
  Ku. . ra osły co się nauczyć pisać .Hej

 6. Ucięcie palców to odpowiednia kara.

 7. PIS też multizłodziejstwo i też dalej im wolno

 8. a sasin to nie multirecydywa ? hahah panstwo z kartonu

Dodaj komentarz

Z kraju