Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wkrótce minie rok od rozpoczęcia wojny na Ukrainie. Raport o pomocy udzielonej przez Województwo Lubelskie

Zbliża się pierwsza rocznica ataku Federacji Rosyjskiej na niepodległą Ukrainę. W związku z tym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego opracowano dokument pn. „Raport o pomocy udzielonej Ukrainie przez Województwo Lubelskie”. Jest to całościowe podsumowanie dotychczasowej pomocy, jakiej udzielił w tym czasie naszym wschodnim sąsiadom Samorząd Województwa Lubelskiego oraz poszczególne jednostki, instytucje publiczne czy organizacje społeczne i pozarządowe.

40 komentarzy

 1. Jasiek (relacja z nad Kaśki)

  Osobiście się cieszę, że nie wszyscy Polacy kochają tak „braci”, jakby nasz klęcznikowaty rząd chciał i z satysfakcją dostrzegam, że coraz więcej ludzi zaczyna samodzielnie myśleć bez pomocy TVP i kościoła.

 2. Tu nie wolno pisać prawdy , bo zostanoesz ruskim trollem. To już było z cowidem jak myślałeś inaczej byłeś foliarzem plaskoziemca. A cowidianie to szczepia się dalej ? Cz już myślą inaczej

 3. Poszanowanie dla Polskiej Flagi!
  Na zdjęciu widoczne jest poszanowanie dla naszej Białoczerwonej.
  Czy wiecie że na takie traktowanie naszej Flagi są paragrafy.

 4. jako mieszkaniec lublina zabraniam rozdawania pieniedzy z podatkow mieszkancow lublina,najpierw prosze o zakatanie dziur w ulicach np ul zana,goździkowa itd, wyrownanie chodnikow np na glebokiej , glinianej zygmuntowskich alejach itd, rozwalonej niecce fontanny w ludowym dopiero co po remoncie ,zadbanie bardziej o dzieci w bidulcu, pomoc dla bezdomnych ktorzy mieszkaja w przejsciu podziemnym na zana,wiecej patroli policji w nocy itd

 5. Trzeba pomagać ludziom biednym ale nie milionerom w leksusach.

 6. I już wystarczy tej pomocy. Teraz niech szanowni przybysze odrobią tę pomoc. Ale gdzież tam! Rączki bolą. Po co pracować skoro za nic dostaje się pieniądze.

 7. A ja i moja rodzina musi sama na siebie zarobić

 8. A przed szkołą to takie samochody że można mieszkanie kupić Tacy biedni

Z kraju

Sport