690 680 960

Wjechała wprost pod ciężarówkę. Jej kierowca też może mieć problemy

Całkowicie zablokowana jest ul. Malwowa w Kalinówce, czyli droga łącząca ul. Głuską z przedłużeniem Drogi Męczenników Majdanka. Na miejscu wypadku pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 14:40 na ul. Malwowej w Kalinówce. Na skrzyżowaniu z ul. Brzozową zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca peugeotem kobieta wyjeżdżała z ul. Brzozowej. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącej ul. Malwową w kierunku Głuska ciężarówce. W wyniku zderzenia pojazdów, kierująca samochodem osobowym została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Problemy mogą też nie ominąć kierowcy ciężarówki. Nie potrafił okazać zezwolenia na przejazd zamkniętą dla ruchu drogą, istnieje podejrzenie iż przekroczył czas pracy, oraz że pojazd którym się poruszał może być przeładowany. Tym jednak zajmie się Inspekcja Transportu Drogowego.

(fot. lublin112)
2017-07-13 16:38:49
.
.
Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:

31 komentarzy

 1. Te Na minuty mają zapewne dobre AC.

 2. Czyli jednak coś robią z tą drogą ?

 3. Mi jakby tak moją bmw e60 535d tak rozbili to bym się powiesił bo bez mojej buni jestem nikim i jeszcze mam małego wacka i brak powodzenia u kobiet. Ale jak jadę sobie swoim e60 535d to myślę sobie co tam że mam 8 cm jak wszyscy się patrzą moje e60 co ma 320 koni.

  • A wy tacy idealni jesteście .. po prostu rewelka ,,mistrzowie kierownicy a żeby wam łby pourywało , bydło

 4. wjechalA i wszystko jasne !

  • Janusz Kulig tez nie znał przepisów ? przecież zginą na torach kolejowych ,,,, szkoda go Prawda ,,, ale tylko dlatego bo był mistrzem , zadał sobie ktoś to pytanie , wasz poziom jest niżej wora

 5. Wszyscy mądrzy się odezwali. Kubica i Hołowczyc to przy Was zapewne laicy. Wyjechała to wyjechała, zagapiła się, może była przemęczona, czy cokolwiek innego. Niskie ciśnienie, deszczowa pogoda sprzyja stłuczom. Większości się nie raz zdarzy zamyślić, wymusić, nie spojrzeć, najczęściej się nic nie dzieje, a czasami kończy się wypadkiem. Ot i tyle.

  • Ewa , bardzo mądrze mowisz , Pozdrawiam OT I TYLE 🙂

  • zzzzzzzzzzzzzzet

   Pewnie niech się w ogóle cieszy że żyje , wjechała to wjechała nie zauważyła ciężarówki jak kiosk ruchu bo —- się po prostu tam nie spojrzała ! Ewa ty pusta pało.

  • Ot tyle … skoro wszystkie wymienione przez Ciebie argumenty usprawiedliwiaja kierująca to ciekawe czy takie same argumenty przeszłyby w sądzie gdyby np zabila człowieka. Ten chłopak który wjechał w matkę z dziećmi na chodniku i teraz dziecko nogi nie ma też może się zagapil? Może tego dnia była deszczowa pogoda a może niskie ciśnienie? Dlaczego jego nie usprawiedliwiasz i bronisz?
   Złamała przepis znaczy że ich nie zna. I nie powinna jeździć, proste?

   • Idąc twoim tokiem rozumowania to wszystkim, którzy mieli jakakolwiek stłuczkę, czyli złamali przepis znaczy go nie zna, trzeba odebrać uprawnienia i nie powinni jeździć. Szacuję, że to ok. 90% kierowców. Ale nie to tylko dotyczy kobiet im nie wolno spowodować wypadku bo od razu byście ukamienowali, żal.

   • Ulka, czy ja gdzieś napisałam, że to nie jest jej wina? Jest. Tylko to nie powód, żeby kogoś wyzywać od idiotek i obrażać. Gdyby zabiła człowieka, to poniosłaby tego konsekwencje. Chłopak o którym Pani pisze raz, że był pod wpływem alkoholu, dwa, że znacznie przekroczył prędkość. Mało adekwatne porównanie. Nie życzę Pani (choć czytając Panią mam taką ochotę), żeby się Pani na własnej skórze przekonała, że wystarczy sekunda nieuwagi.

 6. ewa dzisiaj nie wychodz z domu bo zla pogoda jeszcze komus pod kola wleziesz

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas