Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie citroena z ciężarówką. Nie udało się uratować kobiety, ciężko rannej w wypadku w Bogucinie

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce kilkanaście dni temu w Bogucinie. Trwa śledztwo w tej sprawie.

W szpitalu zmarła kobieta, która uczestniczyła w wypadku w Bogucinie. W piątkowy wieczór, pod koniec października, na drodze wojewódzkiej numer 828 łączącej drogę krajową nr 12 z Niemcami, zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Aby ewakuować poszkodowanych z wraku pojazdu, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych.

Jak ustalili policjanci, kierująca citroenem kobieta jechała od strony Niemiec. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się z jadącą z naprzeciwka wywrotką. Następnie oba pojazdy wpadły do rowu.

Kierująca pojazdem oraz dwie dziewczynki w wieku 16 i 7 lat trafiły do szpitali. Kobieta od początku była w bardzo ciężkim stanie. W minionym tygodniu zmarła w szpitalu. Poszkodowane dzieci opuściły już szpital. Na szczęście nie doznały poważniejszych obrażeń ciała.

W sprawie wypadku cały czas prowadzone jest śledztwo.

(fot. lublin112)
2017-11-06 19:59:04

29 komentarzy

  1. Ty idź do psychiatry cwaniaku

  2. Komętujący w sposób durny mogą się zdziwić kiedy ich buty dostaną poślizgu i stracą klawiaturę na schodach w takiej sytuacji każdy cienias komętujący tragedię niech się zastanowić co za rogiem czeka

Z kraju