Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w skręcajacego w prawo citroena (zdjęcia)

Jeden z kierowców nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia pojazdów. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał. Występowały jedynie niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15 na ul. Koryznowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wiejską zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i citroen. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem mężczyzna jechał w kierunku al. Andersa. Najechał na tył poruszającego się przed nim citroena, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w prawo, w skrętu w ul. Wiejską.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

Wjechał w skręcajacego w prawo citroena (zdjęcia)

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. „Jeden z kierowców nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia pojazdów.” Ja bym napisał, że co najmniej jeden. A co robił ten drugi kierujący? Na jakiej postawie stwierdził, że należne mu się pierwszeństwo jest mu udzielane? Zawsze ktoś może się zagapić, zasłabnąć, być pijany. Od kiedy to można wjechać na skrzyżowanie na pałę, bez upewnienia się, że można?

    • Franiu, tylko jeden, ten który najechał na taksówkę. Taksówka stała na prawym pasie i skręcała w prawo. Kierowca Renault mógł spokojnie wyminąć taxi lewym pasem (tam są dwa w jedną stronę). Także co do Twojego komentarza to „Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia nie oblekają tego faktu w słowa”. Pozdro 🙂

  2. Nawigacja za późno powiedziała „skręć w prawo” i trzeba było walić w heble?

Z kraju