690 680 960

Zderzenie audi z volkswagenem w Krasieninie. Są utrudnienia w ruchu na dwóch drogach wojewódzkich (zdjęcia)

Jest to jedno z lepiej oznakowanych skrzyżowań w naszym regionie. Jednak pomimo tego, wciąż dochodzi tam do wypadków i kolizji. Tym razem poszkodowana została jedna osoba.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16 w Krasieninie. Na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 809 Lublin – Przytoczno i 828 Niemce – Garbów zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca volkswagenem kobieta jechała od strony Przytoczna. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała znak stop i doprowadziła do zderzenia z audi, którego kierowca od poruszał się w kierunku Garbowa.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z volkswagena przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Łone tam STOPÓW po wsiach nie znajo to za trudne.

  • A no właśnie znajo :v Miejscowi wiedzą dobrze, że tam trzeba się zatrzymać. Wypadki powodują przejezdni…

 2. Kolejne bezmóżdże na drodze. Szkoda tylko, że do pustego rozczochranego niewiele pewnie dotrze (i będzie: Proszę Pana to Pana wina, ja jechała prosto i miałam na pewno pierwszeństwo !!!).

  • Teraz może dotrze jak będzie lizała rany w szpitalu i może nawet i to do że jej miejsce jest przy garach , a nie rozbijać samochody i narażać niewinne osoby na kalectwo bądż śmierć .

 3. Bo ” STOP” jest dla facetów a nie dla lachonów.

 4. Może śnieg znaki oblepił te ośmiokątne znaki i nie było za bardzo wiadomo co one oznaczają.

 5. Roobin(nie hoody)

  Czy kierującej zatrzymano uprawnienia????
  Skrzyżowanie oznakowane wzorowo, znaki poziome, pionowe i migający nad jezdnią STOP.
  Jakieś pół roku temu widziałem wypadek w tym miejscu. Spowodował go mieszkaniec Miasta Inspiracji,
  Tak, że Kolego Ociec jesteś w blędzie, no ale to jest fakt i nie ma reguły, że to wsiowi powodują wypadki. Pozdrawiam Czytelników.

 6. Kto gary pozmywa?

 7. O braku rozwagi przed skrzyżowaniem ze znakiem STOP nie dyskutujemy. Jeżdżę tym skrzyżowaniem kilka razy dziennie. Ludzie, przecież na kierunku Garbów – Niemce przez to skrzyżowanie tak za.pietdalają, że czasami nie wiadomo czy zjedziesz ze skrzyżowania. Bardzo sxybko tam pędzą i ciężko czasami obliczyć dystans. Wprost za.pier.da.la.ja. i tyle w temacie.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej