Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w przyłącze gazowe i uciekł. Konieczna była ewakuacja mieszkańców

Wczoraj w miejscowości Okszów doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący dostawczym volkswagenem wjechał w przyłącze gazowe uszkadzając je, a następnie uciekł z miejsca kolizji. Konieczna była ewakuacja mieszkańców z pobliskich posesji.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu w miejscowości Okszów w gminie Chełm. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd dostawczy wjechał w ogrodzenie posesji, a następnie kierujący odjechał z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, w trakcie tego zdarzenia uszkodzeniu uległo przyłącze gazowe powodując wyciek.

Na czas naprawy gazociągu ewakuowano z pobliskich posesji 20 osób, które po zakończeniu działań powróciły do swoich domów. Nikt nie odniósł obrażeń w tym zdarzeniu.

Policjanci po zgłoszeniu odnaleźli pojazd biorący udział w zdarzeniu. Dotarli również do mężczyzny, który kierował volkswagenem. Okazał się nim 26-latek z gminy Chełm. Mężczyzna był trzeźwy. Tłumaczył swoją ucieczkę tym, że się przestraszył.

Policjanci ustalają czy swoim zachowaniem 26-latek spowodował niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo mienia w wielkich rozmiarach. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Wjechał w przyłącze gazowe i uciekł. Konieczna była ewakuacja mieszkańców

(fot. Policja Chełm\PSP Chełm)

3 komentarze

  1. Ach te rowery elektryczne!

  2. A miały być pouczenia przecież był trzeźwy mówił prawdę strach wziął górę nad rozsądkiem ja mu wieżę

Z kraju