690 680 960

Wjechał przed trolejbus i zahamował. Początkowo nie przyznawał się do winy (wideo)

Wczoraj na al. Unii Lubelskiej doszło do zderzenia trolejbusu z pojazdem osobowym. Dzięki nagraniu z kamerki zamontowanej w pojeździe komunikacji miejskiej udało się wyjaśnić, kto ponosi winę za spowodowanie kolizji.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na al. Unii Lubelskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Zamojską. Kierujący pojazdem osobowym marki Citroen wjechał przed trolejbus zmuszając kierowcę do nagłego hamowania. Po chwili doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowali policjanci. Kierujący osobówką tłumaczył mundurowym, że hamował przed czerwonym światłem. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Policjanci orzekli, że winę za kolizję ponosi kierowca citroena, ten jednak nie przyznawał się do winy. Dzięki nagraniu z rejestratora znajdującego się w pojeździe komunikacji miejskiej i jak relacjonuje kierujący trolejbusem „rzeczowych policjantów”, kierowca citroena przyznał się do spowodowania kolizji. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Trolejbus z powodu uszkodzeń musiał zjechać do zajezdni po przeprowadzonych czynnościach policyjnych na miejscu zdarzenia.

(fot. wideo nadesłane Rafał)

73 komentarze

  1. Bardzo dobrze. Brawo dla kierowcy trajtka Nauczy się złamas kultury jazdy. Tylko teraz nie będzie się mógł pochwalić kolegom jak to zajechał drogę autobusowi. Głupota nie popłaca. Jeszcze raz BRAWO BRAWO kierowca trajtka.

  2. Chodziło o wyłudzenie odszkodowania , nieduże uszkodzenie za które można wziąć kaskę i jeżdzić dalej można też założyć kołnierz ortopedyczny na szyję bo coś ” szczyka ” i brać kasę z L-4

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas