Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał BMW do rowu, zostawił auto i poszedł. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy

We wtorek przed północą w miejscowości Wolica-Kolonia kierowca BMW wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23:30 w miejscowości Wolica-Kolonia w powiecie opolskim. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki BMW na prostym odcinku wjechał do przydrożnego rowu, z którego nie mógł już wyjechać.

Mężczyzna nie zaczekał na przyjazd policji i oddalił się z miejsca zdarzenia. Mundurowi szybko ustalili dane kierującego, którym okazał się 29-letni mężczyzna z gminy Karczmiska.

Jak się okazało przyczyną zdarzenia był alkohol. Mężczyzna miał w organizmie w chwili zatrzymania ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce 29-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Ojtam ojtam człowiek sobie zaparkował tak żeby było bezpiecznie dla innych i żeby nikt mu auta nie ukradł i od razu afera ??? A że BMW to tylko zbieg okoliczności

  2. Pogoda się popsuła (zimno i deszczowo) i mamy tego skutki.
    Pedalarze zamiast łamać wszystkie możliwe przepisy na drodze kierując rowerami, przesiadają się do samochodów i robią dokładnie to samo.

  3. Oczywiście kolejny psychicznie chory

  4. Do pudła wsióra!

Z kraju