Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał audi na czerwonym. Groźny wypadek na rondzie przy zamku (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną groźnego wypadku na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w środę około godziny 9:10 na rondzie przy zamku w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał od strony ul. Lwowskiej i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku Świdnika. Zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia ze skodą, której kierowca wyjeżdżał z al. Unii Lubelskiej. Wytrącone z toru jazdy audi uderzyło jeszcze w słup oświetleniowy.

W wypadku poszkodowane zostało cztery osoby: trzy w tym małe dziecko podróżujące audi oraz jedna ze skody. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Karol, Mariusz, Magdalena, Michał, Karol, Ania)

24 komentarze

  1. Gdyby był tor…

  2. Sygnalizacja świetlna nie pomaga. Trzeba zainstalować jeszcze jedną, może pomoże. ???

  3. Na tym skrzyżowaniu to standard.Wystarczy puścić tam nie oznakowany wóz policyjny to chociaż kilku cwaniaków straci uprawnienia.

  4. No i sprawca powinien zostać do czasu przyjazdu karawanu.

  5. „Uważaj, ja dziecko wiozę!” powiedziała mi kiedyś maDka, po wymuszeniu pierwszeństwa i pognała dalej slalomem między samochodami…

  6. 1- co na to zwolennicy stawiania świateł gdzie się da bo bezpieczeństwo… co to da jak dla niektórych światła nie istnieją, a Ci co umieją jeździć to i bez świateł sobie poradzą, i będzie płynniejszy ruch,
    2- takim buracynom to powinno się od razu odbierać uprawnienia z miejsca za takie wybryki, np. na pół roku a potem konieczność zrobienia kursu od nowa

  7. Driver , z Bożej łaski

Z kraju