690 680 960

Wiedział, że przesadził z prędkością. Na widok policjantów, postanowił jechać jeszcze szybciej

Mieszkaniec Lublina mając świadomość, że jechał zbyt szybko w terenie zabudowanym i przez to zatrzymane zostaną mu uprawnienia do kierowania, postanowił jeszcze przyśpieszyć. Liczył, że uda mu się uciec przed policjantami.

Funkcjonariusze drogówki z Krasnegostawu, kontrolując prędkość kierowców poruszających się drogą wojewódzką nr 846 Krasnystaw – Wojsławice, zwrócili uwagę na jadącego dość szybko fiata. Urządzenie wykazało, że pojazd jechał 121 km/h. Kierowca auta, na widok policjanta dającego mu sygnały do zatrzymania się, przyśpieszył i zaczął uciekać.

Mundurowi ruszyli w pościg. Mężczyzna nie reagował również na sygnały świetlne i dźwiękowe jadącego za nim radiowozu. Po kilku kilometrach funkcjonariusze zatrzymali kierowcę. Badanie alkomatem wykazało jednak, że był on trzeźwy. Posiadał też uprawnienia do kierowania, żadnych zastrzeżeń nie było też do pojazdu, którym się poruszał.

Zdziwieni policjanci, na pytanie dlaczego 42-latek uciekał usłyszeli, że bał się, iż straci prawo jazdy. Widząc patrol miał bowiem świadomość, że znacznie przekroczył prędkość, a konsekwencją tego będzie zatrzymanie uprawnień. Dlatego postanowił zaryzykować ucieczkę.

Teraz mieszkaniec Lublina odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Jego prawo jazdy również zostało zatrzymane.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

13 komentarzy

 1. Miastowy łeb LU.

 2. ***** PO i Donka,Romka i Stefanka

  Tatarus charakterny w cintku.

 3. Dowód osobisty już ma okrągły jak wszystkie lubelaczki cebulaczki a teraz zrobią mu jeszcze okrągłe prawo jazdy.

 4. Dobrze zrobił. Wy tego nie rozumiecie…. Hihihihi

 5. Elektorat pisu

 6. LU i wszystko jasne! Kierowcy ze wsi zwanej lublin nie potrafią jeździć.

 7. bo uciekać to trzeba mieć czym. te nowe beemki grupy speed wciągają nosem 3/4 aut na drodze.

 8. Tylko czego przy kazdej stłutczce nie występują dwie rejestracje LU,zwrócić proszę na to uwagę.Zawsze zagraniczna rejestracja jest a to LOP a LTM itd.

 9. Prewencyjne uciekał przed milicja xD

 10. Spryciarz. Dobrze to sobie wykombinował.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas