Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wiec poparcia Roberta Derewendy, kandydata PiS na prezydenta Lublina (zdjęcia, wideo)

W sobotę po południu w Lublinie odbył się wiec poparcia Roberta Derewendy, kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta miasta Lublin. W spotkaniu udział wzięli politycy PiS, lubelscy radni, zaproszeni goście oraz mieszkańcy Lublina.

77 komentarzy

 1. Chamy do gnoju, a nie do polityki.

 2. Trzeba być niespełna rozumu aby głosować na kogokolwiek z poparciem jakiejkolwiek partii. Przypominam- politycy, urzędnicy państwowi, samorządowcy oraz ich rodziny nie pójdą na wojnę na którą nas ochoczo wyślą.
  To nie oni utrzymują gości których nam sprowadzili tylko my! Nie ważne z jakiej są partii w zasadniczych sprawach niczym się nie różnią. To wybór jak pomiędzy dżumą a cholerą!

  • długo nad tym myślałeś?

  • Chłopie to są wybory samorządowe… Przez Zaleszczyki to rząd będzie uciekał.
   Głosuj na kogo chcesz, ale może by wypadało już coś zmienić bo pan Żuk rządzi już od 2010 roku. Jak dla mnie to trochę długo i jakoś tak specjalnie rewelacyjnie w Lublinie nie jest. Ktoś jak tak długo piastuje swój urząd to już robi to trochę rutynowo.
   Czas na zmiany

 3. Niech się bawią i myślą o wygranej. Panom z tego ugrupowania już podziękujemy. Osiem lat kłamstw i obiecanek, czeków bez pokrycia to wystarczy.

  • może jakiś przykład?

   • Jeżeli oglądasz tylko „słuszną” TV to się nie dowiesz. Czasem przełącz kanał, poczytaj różne prasy. Jeżeli tyle wiesz co powie prezes to nie dziwię się, ze pytasz.

    • no jak wiedzę na temat sensu budowy CPK czerpiesz z tv, prasy od polityków zamiast samodzielnie, racjonalnie, na podstawie historii Polski i podstawowej wiedzy o ekonomii to jest to bardzoi przykre i pokazuje jak na twoim przykładzie nasze szkolnictwo wymaga przebudowy od podstaw.

     • Co wspólnego z wyborami samorządowymi ma temat budowy CPK czy też historii? Oklepany temat zastępczy jak brak argumentów. Propo CPK małą masz wiedzę; budowa będzie kontynuowana tylko „mądrze” a nie pod publiczkę aby wydać kasę / dla swoich/.

   • Izera
    Ostrołęka
    Turów – bo nikt nie chciał kompromisu z Czechami
    Przekop Mierzei – mimo realizacji nie spełnia swojej funkcji – brak realizacji modyfikacji w porcie w Elblągu
    willa +

  • Nie wiem kim jesteś i gdzie mieszkasz ale najwyraźniej od 2010 r. nie widzisz obiecanek. Mówisz o ośmiu latach kłamstw i obiecanek a przez 13 lat coś się zmieniło oprócz pojedynczych inwestycji, które nie dokończą mają jakiś sens i korzyści.Czas na zmiany ludzie obudźcie się! Bo jak na razie miesiąc przed wyborami połowa Lublina rozkopana i dziura na dziurze, jechać się nie da bo ktoś sobie przypomniał że warto zrobić remont ulic.

 4. Najpierw niech do logopedy się uda, bo strasznie sepleni 🙁

 5. PiS; Kaczyński Kamiński, Wąsik, Obajtek, Sasin, Szumowski, Ziobro, itd, itd… Takiej POLSKI I LUBELSZCZYZNY CHCECIE RODACY..? Pełnej nienawiści, szczucia, kłamstw, okradania, nielegalnych podsłuchów, niszczenia sądów, BRAKU KOMPETENCJI I NIEUDACZNICTWA..? LUBLIN POTRZEBUJE DALSZEGO ROZWOJU, ŚRODKÓW I PROGRAMÓW! PiS wam tego nie da.., no może paru politycznych cwaniaków znowu kasę przytuli… CZAS NA NORMALNOŚĆ, PRAWORZĄDNOŚĆ I SZACUNEK DLA INNYCH LUDZI..1 Tego PiS nie dawało i nie da, bo inaczej nie potrafią.

 6. Czarnek degenerat powinien siedziec, caly garaż zarzutow u prokuratora na niego! Wole zeby siedzial, karmiony przez nos robiąc z siebie ofiare niz tak pajacować

 7. Jezus król Polski

  Kolejny przydupas czarnka. Lublin potrzebuje dobrego managera. Kogo obchodzą bezwartościowe osiągnięcia naukowe i pseudo tytuły . ***** opozycję ***** czarnka!!!!

 8. Nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje na ten intelektualny rynsztok. Dla tych buraków tylko wieś i ciemnogród. Dużych miast, w tym Lublina nie uda im się zdobyć raczej nigdy buhahaha…

 9. Czarnek był, Sylwka też było brać…

Dodaj komentarz