Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niebezpieczny manewr przed przejściem i przejazd na czerwonym

Kierowca toyoty widocznej na nagraniu, jadąc Drogą Męczenników Majdanka, najpierw raptownie ominął pojazd zatrzymujący się na czerwonym świetle przez przejściem dla pieszych, a następnie pojechał dalej. Link do nagrania otrzymaliśmy od Czytelnika Andrzeja.

31 komentarzy

 1. Myslał że jest w Biłgoraju, tam jest królem szos i takie manewry są na porządku dziennym. Policja powinna zatrzymać mu prawko za tak bezmyslny manewr.

 2. i prawo jazdy mówi pa pa

 3. Zamknąć na noc z wyposzczonym gorylem…

 4. komedia:) co za kretyn

 5. Konfidenta nawet na dobrej jakości kamerę nie stać. Pewnie jechał starym ruplem.

  • Czym by nie jechał bałwanie, to takie chwasty drogowe trzeba eliminować. Konfident czy nie, w najbliższym czasie ten pseudo-kierowca mógł trafić w ciebie lub kogoś z twojej rodziny na przejściu dla pieszych, ciekawe jak byś śpiewał…

   • Sam jesteś chwast. Ja i moja rodzina nie chadzamy po przejściach dla pieszych. Dziś zarejestrowałem dwa rażące naruszenia przepisów. I co w związku z tym miałbym chwalić się tym i wszystkim pokazywać ?

    • Jak ktoś świadomie łamie przepisy i naraża innych na utratę życia, to takiego jełopa należy eliminować z grona kierowców. Więc jak masz takie nagranie to zgłoś i tyle. Jak pacan jeździ w ten sposób, to chyba jest świadomy tego co robi i jakie są konsekwencje dla niego. Szkoda się nad palantami użalać. Źle ci nie życzę, ale widzę, że rozumu za wiele nie masz, a szkoda. Dopiero jak wydarzy się tragedia w rodzinie, to może przyjdzie zastanowienie. Ale tylko „może”.

  • Jechał Kia Carens 2016 rok – ja jestem autorem filmu.

 6. ja tam mieszkam i siedze caly czas w oknie to wim jak je
  szkola dla gluchoniemych je,z internatem wiec one same nie chodza
  kul jest chodza tam te kul..y ale one juz umio chyba same lazic?
  jak nie bylo swiatel byl spokoj tera to tylko co raz wypadel, lo na to sie przydaly
  potrzebne jak latawicy cnota

 7. lol, donosicielstwo trzyma się dobrze.