Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przez Lublin przejechał Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

W sobotę przez Lublin przejechał Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W klasyfikacji generalnej najlepszy był Mateusz Komar.

Na podium 28. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków stanęło dwóch Polaków, Mateusz Komar, który wygrał klasyfikację generalną i Kamil Zieliński – najlepszy zawodnik ostatniego etapu.

Etap ze Świdnika do Lublina był piątym i ostatnim w czterodniowej rywalizacji kolarzy z całej Europy. Jako pierwszy linię mety minął Kamil Zieliński z teamu Domin Sport z czasem 3 godzin 41 minut i 34 sekund. Drugi był Białorusin Uladzimir Harakhavik, zaś trzeci Alan Banaszek z drużyny CCC Sprandi Polkowice.

Sobotnia trasa liczyła 164,1 km m.in. przez Łęczną, Ostrów Lubelski i Lubartów.

Wideo z sobotnich zmagań kolarzy przesłał nam Czytelnik Michał – Dziękujemy!

 

Bezpośredni link do wideo – kliknij!

2017-07-01 19:50:02
(fot. wideo Michał)

5 komentarzy

  1. Endrju,gdzie twój błyskotliwy komentarz???

    • POdałeś ojców o rentę?. Za tłuczenie prąciem po głowie jeszcze w łonie matki, należy ci się odszkodowanie za uszczerbek umysłowy.

  2. Brawo, jako mieszkaniec centrum nie mogłem dojechać do domu, żeby kilku rowerzystów sobie przez chwilę popedałowało trzeba było zamknąć całe centrum miasta na kilka godzin a policjant zabezpieczający, za przeproszeniem, „wydarzenie” na pytanie co się dzieje i dlaczego występują utrudnienia potrafił się tylko ODWRÓCIĆ NA PIĘCIE I ODEJŚĆ. Organizacja iście na miarę „miasta inspiracji”, miasta które niedługo zamieszkają już tylko przyjezdni studenci i opłacone słupy. Lublin: Ostatni gasi światło.

    • Również nie wpuścili mnie na moja ulice( centrum ) powiedzieli tylko ze maja takie wytyczne haha ,godzine siedziałem na parkingu obok cp-enu zeby sie skonczyl ten iscie pieknie korkujacy cale miasto wyscig haha zeby moc normalnie podjechac pod dom

      • Mnie już zaczynają wk…..ć te wiejskie imprezki przez które nie można normalnie poruszać się po mieście. Jak nie bieganie to sr…e, albo bieganie. Ludzie mają swoje sprawy, swoje interesy i nie będą bez przerwy stali i czekali bo jakiś imbecyl non stop będzie blokował miasto. Żadnej korzyści z tego nie czerpią mieszkańcy oprócz tego że jakiś moloch rozstawi swoją reklamę a organizator nachapie się za to kasy. Mamy już dość tego blokowania miasta.