Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

W słoikach, zamiast przetworów, była marihuana (zdjęcia)

Lubelscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu lubelskiego, który uprawiał konopie. Co więcej, 28-latek posiadał blisko pół kilograma marihuany.

Funkcjonariusze operacyjni z wydziału zajmującego się przestępczością narkotykową KMP w Lublinie i kryminalni ustalili, że 28-letni z powiatu lubelskiego mężczyzna może zajmować się wytwarzaniem narkotyków.

W trakcie przeszukania zajmowanego przez mężczyznę domu, mundurowi natrafili na podejrzaną ściankę w kotłowni. Jak się okazało, za płytą pilśniową znajdowało się specjalnie odgrodzone pomieszczenie.

Tam mężczyzna stworzył odpowiednie warunki do uprawy konopi. Dodatkowo w szafce funkcjonariusze natrafili na słoiki z zawartością marihuany. Łącznie zabezpieczono blisko pół kilograma suszu.

28-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty uprawy i wytworzenia znacznych ilości narkotyków. Na wniosek policjantów i prokuratora trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Grozi mu od 3 do 15 lat więzienia.

W słoikach, zamiast przetworów, była marihuana (zdjęcia)

W słoikach, zamiast przetworów, była marihuana (zdjęcia)

W słoikach, zamiast przetworów, była marihuana (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

5 komentarzy

  1. nie widzę w jego działaniu (uprawa i sprzedaż marihuany) większej winy, niż u kasjera w sklepie sprzedającego alkohol. jedno i drugie z umiarem nie szkodzi, a po przekroczeniu umiaru wóda to agresja – a spalić się można co najwyżej na smutno…
    oczywiście be, bo bez podatku, a nielegalne, żeby było drogie. pokazówka z kilkoma doniczkami, a farmy z tysiącami sadzonek bezpiecznie poza radarem mediów.

  2. Legalny dostęp do marichuany.!!

  3. Sprzedam Wapno

    Toż to też przetwory:D..zapasy na zimę:D

  4. To jakieś Głowno. Kto pisze te artykuły. Czy on na pewno jest dziennikarzem ? Na innej stronie o tym samym i zupełnie inne dane. Prawnie za takie rzeczy nie ma do 12 lat. A przeglądając inne natknęłam sie na jeszcze większe głupoty. Facet 11 kg amfetaminy i do 12 lat więzienia, a tu za pół kilo do 15. Ośmieszacie się.

Z kraju

Sport