Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

W ręce trzymała otwarte piwo, pijana jechała skuterem. Ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów

Dzięki reakcji świadka zatrzymana została 28-latka z gminy Borzechów, która pijana kierowała skuterem. Kobieta prowadziła jednoślad trzymając w ręce otwartą puszkę piwa. Wkrótce za swoje zachowanie na drodze 28-latka odpowie przed sądem.

Przedwczoraj po północy dyżurny opolskiej komendy otrzymał telefon z informacją o nietrzeźwej kobiecie kierującej skuterem. Co więcej, zgłaszający poinformował, że kobieta jechała całą szerokością drogi od Chodla w kierunku miejscowość Borów, dodatkowo w ręce trzymała otwarte piwo w puszce.

– W sprzyjających okolicznościach zgłaszający doprowadził kierującą skuterem kobietę do zatrzymania i odebrania jej kluczyków. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierującą skuterem marki Zipp była 28-latka z gm. Borzechów. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie prawie 2 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że kobieta posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów wydanych przez sąd – informuje komisarz Sabina Piłat-Kozieł z opolskiej Policji.

28-latka trafiła do policyjnego aresztu. Wkrótce kobieta odpowie przed sądem za kierowanie skuterem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

12 komentarzy

 1. szczyt patologii

 2. Borzęchów, matecznik pisowskiej patologii.
  Ciekawe, czy znów PiS będzie tam miał ponad 70%?

 3. A jednak dają w szyję…

 4. … w tych okolicach 2 promile to codzienność

 5. Jastrząb skurczywyk

  Piwo paliwo a ładna była ? Wypiło by się w lesie

 6. Poznał bym taką.

 7. Wszystko przez brak uchwytu na puszkę .

 8. Porządnie dała w szyję młoda kobieta

 9. To stara pijaczka lewacki kołtun

Dodaj komentarz

Z kraju