Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie trwa obława na motocyklistów. Jeden z nich celowo potrącił policjanta (zdjęcia)

Kiedy motocykliści zbliżyli się do policjantów, jeden z nich gwałtownie przyśpieszył, po czym wjechał w stojącego na jezdni funkcjonariusza. Trwają ich poszukiwania.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17 na ul. Muzycznej w Lublinie. Na wysokości szkoły funkcjonariusze prowadzili kontrole pojazdów. Postanowili zatrzymać jadących od strony ul. Głębokiej dwóch motocyklistów.

Kierowcy jednośladami zwolnili, natomiast kiedy zbliżyli się do policjantów, jeden z nich gwałtownie przyśpieszył i wjechał w stojącego na jezdni funkcjonariusza. Potrącony policjant upadł na jezdnię, zaś motocykliści odjechali.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Policjantowi udzielona została pomoc, po czym przetransportowano go do szpitala. Obecnie na terenie miasta prowadzona jest zakrojona na szeroką skalę akcja mająca na celu ustalenie oraz zatrzymanie motocyklistów.

W Lublinie trwa obława na motocyklistów. Jeden z nich celowo potrącił policjanta (zdjęcia)

(fot. lublin112)

74 komentarze

  1. Mógł zabić, a tylko potrącił.

  2. Źle się dzieje że tak zachowują się motocykliści zapewne coś było nie porządku, ale również źle się dzieje z Policjantami wchodzą na jezdnię przed jadący pojazd a niekiedy jedzie on bardzo szybko więc trudno jest zapanować prawidłowo nad pojazdem nawet przy niezbyt dużej prędkości . Z jednymi i drugimi coś należy zrobić,

  3. Motocyklowa hołota….wsioki…odnosze swoj komentarz do tego przypadku…mam nadzieje ze zrobia mu z dup….. co trzeba…bandyta! Zagrozenie dla innych…obyś smieciu zakonczył karierę…przez takich jak ty szmato łatkę dostają wszyscy..

  4. no to powodzenia, chyba pan władza za dużo się amerykańskich filmów naoglądał ze pod koła wchodził

  5. wysokie mandaty to uciekaja

  6. A to policja nie posiada broni żeby użyć jej w uzasadnionym celu czy nie potrafią celnie strzelać?

  7. Super,oby nie znaleźli.