W Lublinie odbył się Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity (zdjęcia)

W sobotę w Lublinie odbył się Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity. Było to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, które ściągnęło setki osób chętnych do wspólnej zabawy z kolorowymi proszkami.

Impreza odbyła się w sobotę na błoniach Browaru Perła. Podczas wydarzeń o pełnych godzinach uczestnicy wyrzucali w górę kolorowy puder Holi, stworzony z naturalnych składników, z roślin rosnących w Indiach.

Zabawie towarzyszyła muzyka w wykonaniu dj-ów: Verossi, Arandi, DJ Dan zaś gwiazdą imprezy był PlanBe. Dodatkiem do imprezy były foodtracki, a także strefy sponsorskie.

Wawel przygotował moc różnorodnych atrakcji, m.in. trampolinę, i galaretki Fresh & Fruity, pełne smaków i kolorów. Poza tym można było wziąć udział w wyścigu w workach i odpocząć na łonie natury.

(fot. dzięki uprzejmości konkretfoto.com)

6 komentarzy

 1. szkoda ze zapomnieliscie o zespole Fever!!!

 2. Impreza na poziomie… dla imbecyli… dawajcie ogłupiać się dalej…

 3. Kilka ładnych było

 4. Bardzo fajna inicjatywa. Z drugiej jednak strony, być może jest to zbyt „ekstrawaganckie” zachowanie dla lubelskiej miejskiej hołoty, których twarze przypominają ”zdartą ulice”, a kieszenie mają wyciągnięte od przysłowiowej miedzi. W momencie gdy taki uliczny patriota zobaczy coś innego od swojej wstrętnej kamienicy, jakieś kolory, inne życie. Następuje wtedy w centralnym ośrodku nerwowym małe elektro spięcie, które powoduje zacisk mięśni na twarzy i w dłoniach. A wzrok przypomina gada podczas polowania.

 5. Turysta wal na festiwal do Abramowic, może da się jeszcze coś zrobić.

 6. Taki proszek łatwo przenika do krwi i sprzyja rozwojowi nowotworów. Poza tym w większości przypadków jest on zanieczyszczony różnymi śmieciami bo proces produkcji odbywa się w przypadkowych miejscach przez przypadkowych ludzi. Ale co tam… liczy się zabawa.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika